Înapoi la căutare

HASH SOFTWARE S.R.L.

ActivPlătitor TVA

HASH SOFTWARE S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în municipiul Curtea de Argeș. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 1.040.940 lei și profitul net a fost de 815.569 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 40349850 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Argeș #4496CAEN 6210 #1361

Date Generale

DenumireHASH SOFTWARE S.R.L.
CUI40349850
Nr. Reg. ComerțJ2018002852035
AdresăProgresului, 48, Municipiul Curtea de Argeş, Argeş
Cod CAEN principal6210
Coduri CAEN autorizate62106220
Data înregistrării21/12/2018
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Curtea De Argeş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,04 mil. RON

vs 939 K RON

≈ 207 K €

Profit net (2025)

816 K RON

vs 784 K RON

≈ 162 K €

Capitaluri proprii (2025)

816 K RON

vs 784 K RON

≈ 162 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.040.940
≈ 207 K €
815.569
≈ 162 K €
1
2024
939.383
≈ 189 K €
783.968
≈ 158 K €
1
2023
588.809
≈ 119 K €
411.632
≈ 83,2 K €
1
2022
875.018
≈ 177 K €
776.861
≈ 158 K €
0
2021
467.183
≈ 94,9 K €
257.696
≈ 52,4 K €
—
2020
291.381
≈ 60,2 K €
108.074
≈ 22,3 K €
0
2019
186.536
≈ 39,3 K €
70.442
≈ 14,8 K €
0
2018Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

78,3%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

20,33

Rotația activelor

1,22

Cifră de afaceri / angajat

1,04 mil. RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2021-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma HASH SOFTWARE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40349850. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HASH SOFTWARE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru HASH SOFTWARE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea HASH SOFTWARE S.R.L., CUI 40349850, nr. Reg. Com. J2018002852035, sediu Municipiul Curtea de Argeş, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are HASH SOFTWARE S.R.L. în 2025?

HASH SOFTWARE S.R.L. (CUI 40349850) a avut o marjă de profit net de 78,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).