Înapoi la căutare

MARBILEX CONTA S.R.L.

Activ

MARBILEX CONTA S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în municipiul Ploiești. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 389.425 lei și un profit net de 259.782 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 40161588 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Prahova #8196CAEN 6920 #2623

Date Generale

DenumireMARBILEX CONTA S.R.L.
CUI40161588
Nr. Reg. ComerțJ2018002451298
AdresăSILIŞTEI, 3, Municipiul Ploieşti, Prahova
Cod CAEN principal6920
Coduri CAEN autorizate6310661969207020749982998559
Data înregistrării15/11/2018
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 21 octombrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

389 K RON

vs 0 RON

≈ 77,3 K €

Profit net (2025)

260 K RON

vs 0 RON

≈ 51,6 K €

Capitaluri proprii (2025)

260 K RON

vs 0 RON

≈ 51,6 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
389.425
≈ 77,3 K €
259.782
≈ 51,6 K €
1
2024
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
1
2023
244.050
≈ 49,3 K €
183.276
≈ 37,1 K €
1
2022
202.865
≈ 41,1 K €
192.697
≈ 39,1 K €
1
2021
187.520
≈ 38,1 K €
178.251
≈ 36,2 K €
—
2020
148.225
≈ 30,6 K €
141.118
≈ 29,2 K €
—
2019
179.210
≈ 37,8 K €
170.980
≈ 36 K €
—
2018
—
-103
≈ -22,1 €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

66,7%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

3,21

Rotația activelor

1,04

Cifră de afaceri / angajat

389 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MARBILEX CONTA S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40161588. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARBILEX CONTA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MARBILEX CONTA S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MARBILEX CONTA S.R.L., CUI 40161588, nr. Reg. Com. J2018002451298, sediu Municipiul Ploieşti, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MARBILEX CONTA S.R.L. în 2025?

MARBILEX CONTA S.R.L. (CUI 40161588) a avut o marjă de profit net de 66,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).