Înapoi la căutare

TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L.

ActivPlătitor TVA

TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în Bragadiru, Ilfov. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.277.016 lei și un profit net de 598.562 lei cu 9 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 39934019 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Ilfov #8166CAEN 4100 #2910

Date Generale

DenumireTOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L.
CUI39934019
Nr. Reg. ComerțJ2018004743238
AdresăTOPAZ, 2C, Oraş Bragadiru, Ilfov
Cod CAEN principal4100
Data înregistrării28/09/2018
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
GOGOAȘĂ MARIUSadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,27 mil. RON

vs 1,28 mil. RON

≈ 252 K €

Profit net (2025)

497 K RON

vs 599 K RON

≈ 98,6 K €

Capitaluri proprii (2025)

497 K RON

vs 599 K RON

≈ 98,6 K €

Angajați (2025)

8
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.269.001
≈ 252 K €
496.536
≈ 98,6 K €
8
2024
1.277.016
≈ 257 K €
598.562
≈ 120 K €
9
2023
1.002.772
≈ 203 K €
581.468
≈ 118 K €
5
2022
818.980
≈ 166 K €
554.067
≈ 112 K €
4
2021
397.321
≈ 80,7 K €
178.815
≈ 36,3 K €
4
2020
501.615
≈ 104 K €
252.189
≈ 52,1 K €
5
2019
410.123
≈ 86,4 K €
155.511
≈ 32,8 K €
6
2018
40.882
≈ 8,79 K €
19.680
≈ 4,23 K €
2

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

39,1%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

1,65

Rotația activelor

1,23

Cifră de afaceri / angajat

159 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2019-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39934019. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L., CUI 39934019, nr. Reg. Com. J2018004743238, sediu Oraş Bragadiru, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39934019) a avut o marjă de profit net de 39,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).