Înapoi la căutare

FOCUS MANAGEMENT & ACCOUNTING S.R.L.

ActivPlătitor TVA

FOCUS MANAGEMENT & ACCOUNTING S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în București Sectorul 1. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 1.226.567 lei și profitul net a fost de 860.920 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 39912738 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #27512CAEN 6920 #624

Date generale

DenumireFOCUS MANAGEMENT & ACCOUNTING S.R.L.
CUI39912738
Nr. Reg. ComerțJ2018013705405
AdresăBUCUREŞTI-PLOIEŞTI, 89A, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Cod CAEN principal6920
Data înregistrării25/09/2018
Organ fiscalAdministraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 7 noiembrie 2026

Administratori și reprezentanți

Sursa: ONRC
ŞARPI NATALIAadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,23 mil. RON

vs 956 K RON

≈ 243 K €

Profit net (2025)

861 K RON

vs 601 K RON

≈ 171 K €

Capitaluri proprii (2025)

2,57 mil. RON

vs 1,71 mil. RON

≈ 511 K €

Angajați (2025)

1

2025

1,23 mil. RON

+28%față de 2024Profit net861 K RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2018Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -1,09 K RON
2019315 K RONProfit net: 178 K RON
2020372 K RONProfit net: 222 K RON
2021505 K RONProfit net: 382 K RON
2022968 K RONProfit net: 773 K RON
2023958 K RONProfit net: 624 K RON
2024956 K RONProfit net: 601 K RON
20251,23 mil. RONProfit net: 861 K RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.226.567
≈ 243 K €
860.920
≈ 171 K €
1
2024
955.669
≈ 192 K €
601.435
≈ 121 K €
2
2023
958.421
≈ 194 K €
623.564
≈ 126 K €
2
2022
968.165
≈ 196 K €
772.780
≈ 157 K €
2
2021
505.050
≈ 103 K €
381.626
≈ 77,6 K €
1
2020
371.926
≈ 76,9 K €
222.254
≈ 45,9 K €
1
2019
314.509
≈ 66,3 K €
178.051
≈ 37,5 K €
1
2018
—
-1.090
≈ -234 €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

70,2%

Randament capital propriu (ROE)

33,4%

Lichiditate curentă

41,94

Rotația activelor

0,47

Cifră de afaceri / angajat

1,23 mil. RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2020-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FOCUS MANAGEMENT & ACCOUNTING S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39912738. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FOCUS MANAGEMENT & ACCOUNTING S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FOCUS MANAGEMENT & ACCOUNTING S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea FOCUS MANAGEMENT & ACCOUNTING S.R.L., CUI 39912738, nr. Reg. Com. J2018013705405, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FOCUS MANAGEMENT & ACCOUNTING S.R.L. în 2025?

FOCUS MANAGEMENT & ACCOUNTING S.R.L. (CUI 39912738) a avut o marjă de profit net de 70,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).