Înapoi la căutare

HORA CARPAT STUDIO PRODUCTION INK & CO S.R.L.

Activ

HORA CARPAT STUDIO PRODUCTION INK & CO S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în satul Crizbav, județul Brașov. Activitatea principală este intermedieri în comerțul cu produse diverse, având o cifră de afaceri de 390.175 lei în anul 2025.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 39863775 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Brașov #9305CAEN 4619 #2550

Date Generale

DenumireHORA CARPAT STUDIO PRODUCTION INK & CO S.R.L.
CUI39863775
Nr. Reg. ComerțJ8/2070/2018
AdresăBRAŞOVULUI, 100, Sat Crizbav, Comuna Crizbav, Braşov
Cod CAEN principal4619
Data înregistrării12/09/2018
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Codlea
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
CARP MARIAadministrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

390 K RON

vs 78,4 K RON

≈ 77,4 K €

Profit net (2025)

79,3 K RON

vs 68,5 K RON

≈ 15,7 K €

Capitaluri proprii (2025)

187 K RON

vs 117 K RON

≈ 37,1 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
390.175
≈ 77,4 K €
79.327
≈ 15,7 K €
1
2024
78.350
≈ 15,8 K €
68.542
≈ 13,8 K €
—
2023
56.000
≈ 11,3 K €
9.200
≈ 1,86 K €
—
2020
10.000
≈ 2,07 K €
10.000
≈ 2,07 K €
—
2019
29.330
≈ 6,18 K €
29.330
≈ 6,18 K €
—
2022Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2021Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2018Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

20,3%

Randament capital propriu (ROE)

42,5%

Lichiditate curentă

—

Rotația activelor

2,09

Cifră de afaceri / angajat

390 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2024-04-012024-04-24Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.c) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma HORA CARPAT STUDIO PRODUCTION INK & CO S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39863775. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HORA CARPAT STUDIO PRODUCTION INK & CO S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru HORA CARPAT STUDIO PRODUCTION INK & CO S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea HORA CARPAT STUDIO PRODUCTION INK & CO S.R.L., CUI 39863775, nr. Reg. Com. J8/2070/2018, sediu Sat Crizbav, Comuna Crizbav, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are HORA CARPAT STUDIO PRODUCTION INK & CO S.R.L. în 2025?

HORA CARPAT STUDIO PRODUCTION INK & CO S.R.L. (CUI 39863775) a avut o marjă de profit net de 20,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).