Înapoi la căutare

SYNESTHESIA FILM S.R.L.

ActivPlătitor TVA

SYNESTHESIA FILM S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în București Sectorul 5. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 365.091 lei și un profit net de 259.380 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 39611581 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #60192CAEN 5911 #739

Date Generale

DenumireSYNESTHESIA FILM S.R.L.
CUI39611581
Nr. Reg. ComerțJ2018009939409
AdresăVOITIN, 10-14, Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti
Cod CAEN principal5911
Coduri CAEN autorizate58195911591259135914592074107420
Data înregistrării12/07/2018
Organ fiscalAdministraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

325 K RON

vs 365 K RON

≈ 64,6 K €

Profit net (2025)

219 K RON

vs 259 K RON

≈ 43,5 K €

Capitaluri proprii (2025)

219 K RON

vs 313 K RON

≈ 43,6 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
325.369
≈ 64,6 K €
219.156
≈ 43,5 K €
1
2024
365.091
≈ 73,4 K €
259.380
≈ 52,1 K €
1
2023
410.009
≈ 82,9 K €
299.806
≈ 60,6 K €
1
2022
166.625
≈ 33,8 K €
83.548
≈ 16,9 K €
1
2020
51.184
≈ 10,6 K €
26.513
≈ 5,48 K €
—
2019
63.216
≈ 13,3 K €
31.261
≈ 6,59 K €
—
2018
46.675
≈ 10 K €
35.386
≈ 7,6 K €
—
2021Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

67,4%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

5,62

Rotația activelor

1,21

Cifră de afaceri / angajat

325 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2023-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SYNESTHESIA FILM S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39611581. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SYNESTHESIA FILM S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SYNESTHESIA FILM S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SYNESTHESIA FILM S.R.L., CUI 39611581, nr. Reg. Com. J2018009939409, sediu Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SYNESTHESIA FILM S.R.L. în 2025?

SYNESTHESIA FILM S.R.L. (CUI 39611581) a avut o marjă de profit net de 67,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).