Înapoi la căutare

NIMAR PROFESIONAL INSTAL S.R.L.

ActivPlătitor TVA

NIMAR PROFESIONAL INSTAL S.R.L. este o firmă înființată în anul 2018 cu sediul în satul Crețu, comuna Ciocănești, județul Dâmbovița. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 2.792.522 lei și un profit net de 1.350.910 lei cu 13 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 39547276 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Dâmbovița #1018CAEN 4322 #883

Date Generale

DenumireNIMAR PROFESIONAL INSTAL S.R.L.
CUI39547276
Nr. Reg. ComerțJ2018000748150
Adresă16, Sat Creţu, Comuna Ciocăneşti, Dâmboviţa
Cod CAEN principal4322
Coduri CAEN autorizate41004322
Data înregistrării27/06/2018
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Titu
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
PĂTULEA NICOLAEadministrator
PĂTULEA MARIANadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,79 mil. RON

vs 2,11 mil. RON

≈ 554 K €

Profit net (2025)

1,35 mil. RON

vs 892 K RON

≈ 268 K €

Capitaluri proprii (2025)

1,35 mil. RON

vs 892 K RON

≈ 268 K €

Angajați (2025)

13
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.792.522
≈ 554 K €
1.350.910
≈ 268 K €
13
2024
2.107.686
≈ 424 K €
892.261
≈ 179 K €
10
2023
1.464.137
≈ 296 K €
626.153
≈ 127 K €
14
2022
1.809.911
≈ 367 K €
1.046.612
≈ 212 K €
13
2021
1.288.429
≈ 262 K €
793.930
≈ 161 K €
11
2020
671.708
≈ 139 K €
393.189
≈ 81,3 K €
7
2019
296.078
≈ 62,4 K €
42.112
≈ 8,87 K €
5
2018
181.260
≈ 39 K €
120.597
≈ 25,9 K €
5

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

48,4%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

1,69

Rotația activelor

1,08

Cifră de afaceri / angajat

215 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2020-07-30—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NIMAR PROFESIONAL INSTAL S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39547276. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NIMAR PROFESIONAL INSTAL S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NIMAR PROFESIONAL INSTAL S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea NIMAR PROFESIONAL INSTAL S.R.L., CUI 39547276, nr. Reg. Com. J2018000748150, sediu Sat Creţu, Comuna Ciocăneşti, Dâmboviţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NIMAR PROFESIONAL INSTAL S.R.L. în 2025?

NIMAR PROFESIONAL INSTAL S.R.L. (CUI 39547276) a avut o marjă de profit net de 48,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).