Înapoi la căutare

HR INSURANCE S.R.L.

ActivPlătitor TVA

HR INSURANCE S.R.L. este o firmă înființată în anul 2018 cu sediul în București Sectorul 1. Compania are ca activitate principală agențiile de publicitate și a înregistrat o cifră de afaceri de 660.475 lei în anul 2025.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 39343365 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #39409CAEN 7311 #2335

Date Generale

DenumireHR INSURANCE S.R.L.
CUI39343365
Nr. Reg. ComerțJ2018006683402
AdresăPIATA HARALAMBIE BOTESCU, 16, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Cod CAEN principal7311
Data înregistrării15.05.2018
Organ fiscalAdministraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
RIFAI HANYadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

660 K RON

vs 469 K RON

≈ 131 K €

Profit net (2025)

446 K RON

vs 323 K RON

≈ 88,5 K €

Capitaluri proprii (2025)

446 K RON

vs 323 K RON

≈ 88,6 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
660.475
≈ 131 K €
446.112
≈ 88,5 K €
1
2024
469.360
≈ 94,4 K €
323.114
≈ 65 K €
1
2023
160.453
≈ 32,4 K €
93.277
≈ 18,9 K €
1
2022
7.216
≈ 1,46 K €
152
≈ 30,8 €
—
2021
18.178
≈ 3,69 K €
396
≈ 80,5 €
—
2020
56.794
≈ 11,7 K €
513
≈ 106 €
—
2019
166.947
≈ 35,2 K €
2.881
≈ 607 €
—
2018
11.491
≈ 2,47 K €
108
≈ 23,2 €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

67,5%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

1,68

Rotația activelor

0,86

Cifră de afaceri / angajat

660 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2018-06-27—

Întrebări frecvente

Cum verific firma HR INSURANCE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39343365. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HR INSURANCE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru HR INSURANCE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea HR INSURANCE S.R.L., CUI 39343365, nr. Reg. Com. J2018006683402, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are HR INSURANCE S.R.L. în 2025?

HR INSURANCE S.R.L. (CUI 39343365) a avut o marjă de profit net de 67,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).