Înapoi la căutare

LUMI MEDICAL FAM S.R.L.

Activ

LUMI MEDICAL FAM S.R.L. este o firmă înființată în anul 2018 cu sediul în București Sectorul 5. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 657.506 lei și un profit net de 526.719 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 39131770 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #40252CAEN 8622 #3060

Date Generale

DenumireLUMI MEDICAL FAM S.R.L.
CUI39131770
Nr. Reg. ComerțJ2018004538409
AdresăFOCŞANI, 5, Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti
Cod CAEN principal8622
Data înregistrării03/04/2018
Organ fiscalAdministraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
GHEORGHITA LUMINITAadministrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

633 K RON

vs 658 K RON

≈ 126 K €

Profit net (2025)

428 K RON

vs 527 K RON

≈ 84,9 K €

Capitaluri proprii (2025)

428 K RON

vs 527 K RON

≈ 84,9 K €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
633.106
≈ 126 K €
427.574
≈ 84,9 K €
2
2024
657.506
≈ 132 K €
526.719
≈ 106 K €
1
2023
539.578
≈ 109 K €
442.459
≈ 89,4 K €
1
2022
448.951
≈ 91 K €
365.933
≈ 74,2 K €
1
2021
386.580
≈ 78,6 K €
299.737
≈ 60,9 K €
1
2020
377.643
≈ 78,1 K €
283.326
≈ 58,6 K €
1
2019
237.963
≈ 50,1 K €
172.593
≈ 36,4 K €
1
2018Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

67,5%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

17,99

Rotația activelor

1,27

Cifră de afaceri / angajat

317 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma LUMI MEDICAL FAM S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39131770. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LUMI MEDICAL FAM S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LUMI MEDICAL FAM S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea LUMI MEDICAL FAM S.R.L., CUI 39131770, nr. Reg. Com. J2018004538409, sediu Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LUMI MEDICAL FAM S.R.L. în 2025?

LUMI MEDICAL FAM S.R.L. (CUI 39131770) a avut o marjă de profit net de 67,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).