Înapoi la căutare

MED-MEDALMA S.R.L.

Activ

MED-MEDALMA S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în municipiul Vaslui. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 741.529 lei și un profit net de 424.580 lei cu 2 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 39074429 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Vaslui #1598CAEN 8622 #2710

Date Generale

DenumireMED-MEDALMA S.R.L.
CUI39074429
Nr. Reg. ComerțJ2018000226375
AdresăTRAIAN, Municipiul Vaslui, Vaslui
Cod CAEN principal8622
Coduri CAEN autorizate862286938699
Data înregistrării22/03/2018
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

721 K RON

vs 742 K RON

≈ 143 K €

Profit net (2025)

359 K RON

vs 425 K RON

≈ 71,2 K €

Capitaluri proprii (2025)

359 K RON

vs 425 K RON

≈ 71,3 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
720.530
≈ 143 K €
358.805
≈ 71,2 K €
1
2024
741.529
≈ 149 K €
424.580
≈ 85,3 K €
2
2023
657.375
≈ 133 K €
388.916
≈ 78,6 K €
2
2022
593.150
≈ 120 K €
256.498
≈ 52 K €
1
2021
513.222
≈ 104 K €
330.293
≈ 67,1 K €
1
2020
473.874
≈ 98 K €
294.664
≈ 60,9 K €
1
2019
356.510
≈ 75,1 K €
227.513
≈ 47,9 K €
1
2018
124.049
≈ 26,7 K €
95.500
≈ 20,5 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

49,8%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

0,48

Rotația activelor

0,69

Cifră de afaceri / angajat

721 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MED-MEDALMA S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39074429. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MED-MEDALMA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MED-MEDALMA S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MED-MEDALMA S.R.L., CUI 39074429, nr. Reg. Com. J2018000226375, sediu Municipiul Vaslui, Vaslui.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MED-MEDALMA S.R.L. în 2025?

MED-MEDALMA S.R.L. (CUI 39074429) a avut o marjă de profit net de 49,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).