Înapoi la căutare

ATOM HR S.R.L.

ActivPlătitor TVA

ATOM HR S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în municipiul Sibiu. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 4.768.394 lei și un profit net de 1.608.671 lei cu 37 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 38925179 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Sibiu #1150CAEN 7810 #54

Date generale

DenumireATOM HR S.R.L.
CUI38925179
Nr. Reg. ComerțJ2018000268326
AdresăMORILOR, 9B, Municipiul Sibiu, Sibiu
Cod CAEN principal7820
Coduri CAEN autorizate3320781078208552
Data înregistrării23/02/2018
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 7 noiembrie 2026

Administratori și reprezentanți

Sursa: ONRC
ALDEA VIRGILadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,77 mil. RON

vs 4,73 mil. RON

≈ 946 K €

Profit net (2025)

1,61 mil. RON

vs 1,19 mil. RON

≈ 319 K €

Capitaluri proprii (2025)

1,61 mil. RON

vs 1,19 mil. RON

≈ 319 K €

Angajați (2025)

37

2025

4,77 mil. RON

+1%față de 2024Profit net1,61 mil. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2018109 K RONProfit net: 95,1 K RON
2019238 K RONProfit net: 216 K RON
2020606 K RONProfit net: 536 K RON
20213,88 mil. RONProfit net: 734 K RON
20224,34 mil. RONProfit net: 1,27 mil. RON
20234,06 mil. RONProfit net: 1,11 mil. RON
20244,73 mil. RONProfit net: 1,19 mil. RON
20254,77 mil. RONProfit net: 1,61 mil. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4.768.394
≈ 946 K €
1.608.671
≈ 319 K €
37
2024
4.732.786
≈ 951 K €
1.193.658
≈ 240 K €
38
2023
4.058.863
≈ 821 K €
1.105.833
≈ 224 K €
35
2022
4.344.137
≈ 881 K €
1.271.616
≈ 258 K €
68
2021
3.877.310
≈ 788 K €
734.237
≈ 149 K €
90
2020
605.561
≈ 125 K €
536.434
≈ 111 K €
0
2019
238.070
≈ 50,2 K €
215.538
≈ 45,4 K €
0
2018
109.215
≈ 23,5 K €
95.100
≈ 20,4 K €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

33,7%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

3,12

Rotația activelor

2,04

Cifră de afaceri / angajat

129 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2020-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ATOM HR S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 38925179. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ATOM HR S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ATOM HR S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ATOM HR S.R.L., CUI 38925179, nr. Reg. Com. J2018000268326, sediu Municipiul Sibiu, Sibiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ATOM HR S.R.L. în 2025?

ATOM HR S.R.L. (CUI 38925179) a avut o marjă de profit net de 33,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).