Înapoi la căutare

BESTRAFFIC SOLUTIONS S.R.L.

ActivPlătitor TVA

BESTRAFFIC SOLUTIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în București Sectorul 5. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 285.492 lei și un profit net de 224.581 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 38552681 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #65741CAEN 7112 #7149

Date Generale

DenumireBESTRAFFIC SOLUTIONS S.R.L.
CUI38552681
Nr. Reg. ComerțJ2017019927406
Adresă13 Septembrie, 221-225-227, Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti
Cod CAEN principal7112
Data înregistrării29/11/2017
Organ fiscalAdministraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

285 K RON

vs 91,4 K RON

≈ 56,7 K €

Profit net (2025)

225 K RON

vs 33,2 K RON

≈ 44,6 K €

Capitaluri proprii (2025)

225 K RON

vs 147 K RON

≈ 44,6 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
285.492
≈ 56,7 K €
224.581
≈ 44,6 K €
1
2024
91.438
≈ 18,4 K €
33.151
≈ 6,66 K €
1
2023
106.625
≈ 21,6 K €
53.901
≈ 10,9 K €
1
2022
41.749
≈ 8,47 K €
11.953
≈ 2,42 K €
1
2021
70.674
≈ 14,4 K €
38.513
≈ 7,83 K €
1
2020
267.899
≈ 55,4 K €
244.762
≈ 50,6 K €
0
2019
7.300
≈ 1,54 K €
6.607
≈ 1,39 K €
0
2018
16.400
≈ 3,52 K €
12.947
≈ 2,78 K €
0
2017
0
≈ 0 €
-15
≈ -3,28 €
0

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

78,7%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

3,43

Rotația activelor

0,9

Cifră de afaceri / angajat

285 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2026-06-26—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BESTRAFFIC SOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 38552681. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BESTRAFFIC SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BESTRAFFIC SOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea BESTRAFFIC SOLUTIONS S.R.L., CUI 38552681, nr. Reg. Com. J2017019927406, sediu Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BESTRAFFIC SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

BESTRAFFIC SOLUTIONS S.R.L. (CUI 38552681) a avut o marjă de profit net de 78,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).