Înapoi la căutare

EZEN STUDIO S.R.L.

Activ

EZEN STUDIO S.R.L. este o firmă înființată în anul 2017 cu sediul în municipiul Ploiești. Compania are ca activitate principală arhitectura și în anul 2025 a înregistrat o cifră de afaceri de 311.596 lei și un profit net de 119.574 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 38502500 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Prahova #9553CAEN 7111 #1920

Date Generale

DenumireEZEN STUDIO S.R.L.
CUI38502500
Nr. Reg. ComerțJ2017002695297
AdresăIEZERULUI, 4, Municipiul Ploieşti, Prahova
Cod CAEN principal7111
Coduri CAEN autorizate70207111711273117312741474207499
Data înregistrării17/11/2017
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

312 K RON

vs 296 K RON

≈ 61,8 K €

Profit net (2025)

120 K RON

vs 112 K RON

≈ 23,7 K €

Capitaluri proprii (2025)

120 K RON

vs 361 K RON

≈ 23,8 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
311.596
≈ 61,8 K €
119.574
≈ 23,7 K €
1
2024
296.195
≈ 59,5 K €
112.484
≈ 22,6 K €
—
2023
56.400
≈ 11,4 K €
-6.162
≈ -1,25 K €
0
2022
241.058
≈ 48,9 K €
-188.276
≈ -38,2 K €
0
2021
294.830
≈ 59,9 K €
224.416
≈ 45,6 K €
—
2020
145.340
≈ 30 K €
43.737
≈ 9,04 K €
1
2019
213.694
≈ 45 K €
121.896
≈ 25,7 K €
1
2018
88.930
≈ 19,1 K €
52.496
≈ 11,3 K €
—
2017
—
-21
≈ -4,6 €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

38,4%

Randament capital propriu (ROE)

99,8%

Lichiditate curentă

2,16

Rotația activelor

1,5

Cifră de afaceri / angajat

312 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma EZEN STUDIO S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 38502500. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EZEN STUDIO S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EZEN STUDIO S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea EZEN STUDIO S.R.L., CUI 38502500, nr. Reg. Com. J2017002695297, sediu Municipiul Ploieşti, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EZEN STUDIO S.R.L. în 2025?

EZEN STUDIO S.R.L. (CUI 38502500) a avut o marjă de profit net de 38,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).