Înapoi la căutare

HIGHGIENE SRL

ActivPlătitor TVA

HIGHGIENE SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în satul Orţisoara, județul Timiș. Activitatea principală este codul CAEN 8121, iar în anul 2024 firma a înregistrat o cifră de afaceri de 770.878 lei și un profit net de 344.211 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 38104190 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Timiș #7759CAEN 8121 #481

Date Generale

DenumireHIGHGIENE SRL
CUI38104190
Nr. Reg. ComerțJ2017003457351
Adresă173, Sat Orţisoara, Comuna Orţisoara, Timiş
Cod CAEN principal8121
Coduri CAEN autorizate81218299
Data înregistrării17/08/2017
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 21 octombrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
COSTA DANIELAadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

771 K RON

vs 771 K RON

≈ 153 K €

Profit net (2025)

287 K RON

vs 344 K RON

≈ 57 K €

Capitaluri proprii (2025)

288 K RON

vs 344 K RON

≈ 57,1 K €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
770.611
≈ 153 K €
287.274
≈ 57 K €
6
2024
770.878
≈ 155 K €
344.211
≈ 69,2 K €
6
2023
765.159
≈ 155 K €
430.741
≈ 87,1 K €
5
2022
802.550
≈ 163 K €
479.027
≈ 97,1 K €
5
2021
830.395
≈ 169 K €
504.869
≈ 103 K €
5
2020
691.381
≈ 143 K €
401.686
≈ 83 K €
—
2019
436.793
≈ 92 K €
234.822
≈ 49,5 K €
4
2018
268.094
≈ 57,6 K €
117.127
≈ 25,2 K €
4
2017
90.022
≈ 19,7 K €
51.604
≈ 11,3 K €
3

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

37,3%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

1,23

Rotația activelor

1,26

Cifră de afaceri / angajat

128 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2019-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma HIGHGIENE SRL după CUI?

Cauți CUI 38104190. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HIGHGIENE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru HIGHGIENE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea HIGHGIENE SRL, CUI 38104190, nr. Reg. Com. J2017003457351, sediu Sat Orţisoara, Comuna Orţisoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are HIGHGIENE SRL în 2025?

HIGHGIENE SRL (CUI 38104190) a avut o marjă de profit net de 37,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).