Înapoi la căutare

CONANT ENGINEERING SRL

ActivPlătitor TVA

CONANT ENGINEERING SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în satul Valea Ursului, comuna Miroslava, județul Iași. Activitatea principală este codul CAEN 7112, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 434.690 lei cu un profit net de 189.866 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 38031152 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Iași #8896CAEN 7112 #5050

Date Generale

DenumireCONANT ENGINEERING SRL
CUI38031152
Nr. Reg. ComerțJ2017002536224
AdresăPLOPILOR, 32A, Sat Valea Ursului, Comuna Miroslava, Iaşi
Cod CAEN principal7112
Coduri CAEN autorizate7020711171127120721074128299
Data înregistrării26/07/2017
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

435 K RON

vs 372 K RON

≈ 86,3 K €

Profit net (2025)

190 K RON

vs 185 K RON

≈ 37,7 K €

Capitaluri proprii (2025)

190 K RON

vs 219 K RON

≈ 37,7 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
434.690
≈ 86,3 K €
189.866
≈ 37,7 K €
1
2024
371.891
≈ 74,8 K €
184.869
≈ 37,2 K €
1
2023
212.254
≈ 42,9 K €
77.417
≈ 15,7 K €
1
2022
144.005
≈ 29,2 K €
96.804
≈ 19,6 K €
1
2021
269.166
≈ 54,7 K €
207.738
≈ 42,2 K €
1
2020
125.160
≈ 25,9 K €
76.494
≈ 15,8 K €
1
2019
289.573
≈ 61 K €
241.094
≈ 50,8 K €
1
2018
255.240
≈ 54,8 K €
171.191
≈ 36,8 K €
—
2017
65.505
≈ 14,3 K €
55.812
≈ 12,2 K €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

43,7%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

0,65

Rotația activelor

1,27

Cifră de afaceri / angajat

435 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2025-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONANT ENGINEERING SRL după CUI?

Cauți CUI 38031152. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONANT ENGINEERING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONANT ENGINEERING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONANT ENGINEERING SRL, CUI 38031152, nr. Reg. Com. J2017002536224, sediu Sat Valea Ursului, Comuna Miroslava, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONANT ENGINEERING SRL în 2025?

CONANT ENGINEERING SRL (CUI 38031152) a avut o marjă de profit net de 43,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).