Înapoi la căutare

RIETSTACK AIM RO S.R.L.

ActivPlătitor TVA

RIETSTACK AIM RO S.R.L. este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în Sat Popești, Comuna Baciu, Cluj. Activitatea principală este codul CAEN 7112 și în anul 2024 a înregistrat o cifră de afaceri de 580.838 lei și un profit net de 365.904 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 37922565 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Cluj #15838CAEN 7112 #5961

Date Generale

DenumireRIETSTACK AIM RO S.R.L.
CUI37922565
Nr. Reg. ComerțJ2017004582126
AdresăPOPEŞTI, 216X, Sat Popeşti, Comuna Baciu, Cluj
Cod CAEN principal7112
Data înregistrării07/07/2017
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
AILENEI IOANadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

360 K RON

vs 581 K RON

≈ 71,4 K €

Profit net (2025)

207 K RON

vs 366 K RON

≈ 41,2 K €

Capitaluri proprii (2025)

208 K RON

vs 366 K RON

≈ 41,2 K €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
359.924
≈ 71,4 K €
207.400
≈ 41,2 K €
2
2024
580.838
≈ 117 K €
365.904
≈ 73,6 K €
1
2023
576.455
≈ 117 K €
350.035
≈ 70,8 K €
2
2022
555.229
≈ 113 K €
337.792
≈ 68,5 K €
2
2021
553.364
≈ 112 K €
323.100
≈ 65,7 K €
2
2020
228.136
≈ 47,2 K €
164.218
≈ 33,9 K €
2
2019
237.894
≈ 50,1 K €
164.015
≈ 34,6 K €
1
2018
157.798
≈ 33,9 K €
92.545
≈ 19,9 K €
1
2017
87.407
≈ 19,1 K €
73.978
≈ 16,2 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

57,6%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

1,74

Rotația activelor

1,06

Cifră de afaceri / angajat

180 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2021-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RIETSTACK AIM RO S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 37922565. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RIETSTACK AIM RO S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RIETSTACK AIM RO S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RIETSTACK AIM RO S.R.L., CUI 37922565, nr. Reg. Com. J2017004582126, sediu Sat Popeşti, Comuna Baciu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RIETSTACK AIM RO S.R.L. în 2025?

RIETSTACK AIM RO S.R.L. (CUI 37922565) a avut o marjă de profit net de 57,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).