Înapoi la căutare

VEROLI MEDAX SRL

ActivPlătitor TVA

VEROLI MEDAX SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în municipiul Turda, județul Cluj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 4.411.050 lei și un profit net de 1.423.316 lei cu 7 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 37891698 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Cluj #2763CAEN 8622 #422

Date Generale

DenumireVEROLI MEDAX SRL
CUI37891698
Nr. Reg. ComerțJ2017004431129
AdresăRepublicii, 23, Municipiul Turda, Cluj
Cod CAEN principal8622
Coduri CAEN autorizate8610862186228690
Data înregistrării04/07/2017
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Turda
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,41 mil. RON

vs 4,17 mil. RON

≈ 876 K €

Profit net (2025)

1,42 mil. RON

vs 1,47 mil. RON

≈ 282 K €

Capitaluri proprii (2025)

1,42 mil. RON

vs 1,47 mil. RON

≈ 283 K €

Angajați (2025)

7
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4.411.050
≈ 876 K €
1.423.316
≈ 282 K €
7
2024
4.172.488
≈ 839 K €
1.465.772
≈ 295 K €
6
2023
2.858.445
≈ 578 K €
1.126.806
≈ 228 K €
4
2022
1.460.177
≈ 296 K €
985.529
≈ 200 K €
2
2021
1.315.548
≈ 267 K €
191.557
≈ 38,9 K €
2
2020
787.300
≈ 163 K €
48.931
≈ 10,1 K €
3
2019
517.424
≈ 109 K €
85.986
≈ 18,1 K €
3
2018
216.790
≈ 46,6 K €
93.041
≈ 20 K €
3
2017
—
-20.645
≈ -4,52 K €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

32,3%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

1,13

Rotația activelor

0,98

Cifră de afaceri / angajat

630 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2023-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VEROLI MEDAX SRL după CUI?

Cauți CUI 37891698. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VEROLI MEDAX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VEROLI MEDAX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VEROLI MEDAX SRL, CUI 37891698, nr. Reg. Com. J2017004431129, sediu Municipiul Turda, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VEROLI MEDAX SRL în 2025?

VEROLI MEDAX SRL (CUI 37891698) a avut o marjă de profit net de 32,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).