Înapoi la căutare

DERMACARE PROESTET SRL

Activ

DERMACARE PROESTET SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în satul Bradu, comuna Bradu, județul Argeș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 372.352 lei și un profit net de 285.031 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 37862013 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Argeș #8044CAEN 8621 #1653

Date Generale

DenumireDERMACARE PROESTET SRL
CUI37862013
Nr. Reg. ComerțJ2017001599031
AdresăPANDURI, 24, Sat Bradu, Comuna Bradu, Argeş
Cod CAEN principal8621
Coduri CAEN autorizate86218622
Data înregistrării29/06/2017
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

372 K RON

vs 105 K RON

≈ 73,9 K €

Profit net (2025)

285 K RON

vs 110 K RON

≈ 56,6 K €

Capitaluri proprii (2025)

285 K RON

vs 122 K RON

≈ 56,6 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
372.352
≈ 73,9 K €
285.031
≈ 56,6 K €
1
2024
105.265
≈ 21,2 K €
110.099
≈ 22,1 K €
1
2023
77.512
≈ 15,7 K €
5.932
≈ 1,2 K €
1
2022
10.000
≈ 2,03 K €
6.212
≈ 1,26 K €
—
2021
—
0
≈ 0 €
—
2020
45.947
≈ 9,5 K €
1.756
≈ 363 €
1
2019
108.653
≈ 22,9 K €
53.759
≈ 11,3 K €
2
2018
74.816
≈ 16,1 K €
15.710
≈ 3,38 K €
3
2017
—
0
≈ 0 €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

76,5%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

1,64

Rotația activelor

0,35

Cifră de afaceri / angajat

372 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma DERMACARE PROESTET SRL după CUI?

Cauți CUI 37862013. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DERMACARE PROESTET SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DERMACARE PROESTET SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DERMACARE PROESTET SRL, CUI 37862013, nr. Reg. Com. J2017001599031, sediu Sat Bradu, Comuna Bradu, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DERMACARE PROESTET SRL în 2025?

DERMACARE PROESTET SRL (CUI 37862013) a avut o marjă de profit net de 76,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).