Înapoi la căutare

INSIGHT MEDIA SOLUTIONS SRL

Activ

INSIGHT MEDIA SOLUTIONS SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în orașul Chitila, județul Ilfov. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 330.465 lei și un profit net de 249.930 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 37809672 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Ilfov #18420CAEN 6310 #444

Date Generale

DenumireINSIGHT MEDIA SOLUTIONS SRL
CUI37809672
Nr. Reg. ComerțJ2017003135231
AdresăBANATULUI, 2bis, Oraş Chitila, Ilfov
Cod CAEN principal6310
Data înregistrării21/06/2017
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
COMAN MARIAN ADRIANadministrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

330 K RON

vs 206 K RON

≈ 65,6 K €

Profit net (2025)

250 K RON

vs 152 K RON

≈ 49,6 K €

Capitaluri proprii (2025)

250 K RON

vs 152 K RON

≈ 49,7 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
330.465
≈ 65,6 K €
249.930
≈ 49,6 K €
1
2024
206.335
≈ 41,5 K €
152.240
≈ 30,6 K €
1
2023
151.300
≈ 30,6 K €
70.146
≈ 14,2 K €
1
2022
74.785
≈ 15,2 K €
72.642
≈ 14,7 K €
1
2021
154.458
≈ 31,4 K €
106.563
≈ 21,7 K €
1
2020
185.210
≈ 38,3 K €
83.884
≈ 17,3 K €
2
2019
131.500
≈ 27,7 K €
13.558
≈ 2,86 K €
2
2018
15.612
≈ 3,35 K €
109.719
≈ 23,6 K €
2
2017
11.075
≈ 2,42 K €
5.966
≈ 1,31 K €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

75,6%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

28,8

Rotația activelor

1,28

Cifră de afaceri / angajat

330 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma INSIGHT MEDIA SOLUTIONS SRL după CUI?

Cauți CUI 37809672. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INSIGHT MEDIA SOLUTIONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INSIGHT MEDIA SOLUTIONS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea INSIGHT MEDIA SOLUTIONS SRL, CUI 37809672, nr. Reg. Com. J2017003135231, sediu Oraş Chitila, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INSIGHT MEDIA SOLUTIONS SRL în 2025?

INSIGHT MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 37809672) a avut o marjă de profit net de 75,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).