Înapoi la căutare

ZOOM ACCOUNT G&M SRL

Activ

ZOOM ACCOUNT G&M SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în satul Schitu, comuna Costinești, județul Constanța. Activitatea principală este codul CAEN 6920, iar în anul 2025 firma a înregistrat o cifră de afaceri de 297.761 lei și un profit net de 173.415 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 37683778 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Constanța #11986CAEN 6920 #4484

Date Generale

DenumireZOOM ACCOUNT G&M SRL
CUI37683778
Nr. Reg. ComerțJ2017001756137
AdresăVIILOR, 34, Sat Schitu, Comuna Costineşti, Constanţa
Cod CAEN principal6920
Data înregistrării31/05/2017
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Eforie
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

298 K RON

vs 318 K RON

≈ 59,1 K €

Profit net (2025)

173 K RON

vs 150 K RON

≈ 34,4 K €

Capitaluri proprii (2025)

174 K RON

vs 150 K RON

≈ 34,5 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
297.761
≈ 59,1 K €
173.415
≈ 34,4 K €
1
2024
318.462
≈ 64 K €
150.233
≈ 30,2 K €
2
2023
241.972
≈ 48,9 K €
143.700
≈ 29,1 K €
1
2022
157.455
≈ 31,9 K €
94.411
≈ 19,1 K €
1
2021
106.930
≈ 21,7 K €
61.029
≈ 12,4 K €
1
2020
88.720
≈ 18,3 K €
48.964
≈ 10,1 K €
1
2019
61.630
≈ 13 K €
31.253
≈ 6,59 K €
1
2018
34.600
≈ 7,44 K €
18.459
≈ 3,97 K €
1
2017
7.450
≈ 1,63 K €
-3.681
≈ -806 €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

58,2%

Randament capital propriu (ROE)

99,7%

Lichiditate curentă

4,53

Rotația activelor

1,34

Cifră de afaceri / angajat

298 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2025-02-012026-04-03Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ZOOM ACCOUNT G&M SRL după CUI?

Cauți CUI 37683778. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ZOOM ACCOUNT G&M SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ZOOM ACCOUNT G&M SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ZOOM ACCOUNT G&M SRL, CUI 37683778, nr. Reg. Com. J2017001756137, sediu Sat Schitu, Comuna Costineşti, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ZOOM ACCOUNT G&M SRL în 2025?

ZOOM ACCOUNT G&M SRL (CUI 37683778) a avut o marjă de profit net de 58,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).