Înapoi la căutare

SCOUTSOLUTION SRL

ActivPlătitor TVA

SCOUTSOLUTION SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în satul Gherghești, comuna Petrești, județul Dâmbovița. Activitatea principală este codul CAEN 6201, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 1.122.129 lei cu un profit net de 936.936 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 37678585 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Dâmbovița #2096CAEN 6201 #1287

Date Generale

DenumireSCOUTSOLUTION SRL
CUI37678585
Nr. Reg. ComerțJ2017000740151
AdresăPrincipală, 119, Sat Ghergheşti, Comuna Petreşti, Dâmboviţa
Cod CAEN principal6210
Coduri CAEN autorizate6201620262036209702271127490
Data înregistrării30/05/2017
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Găeşti
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
NIMU MARIUS SILVIUadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1.1M RON

vs 655K RON

≈ 223K €

Profit net (2025)

937K RON

vs 448K RON

≈ 186K €

Capitaluri proprii (2025)

937K RON

vs 448K RON

≈ 186K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.122.129
≈ 223K €
936.936
≈ 186K €
1
2024
654.636
≈ 132K €
447.639
≈ 90K €
1
2023
366.674
≈ 74K €
245.091
≈ 50K €
1
2022
269.156
≈ 55K €
20.711
≈ 4K €
1
2021
284.760
≈ 58K €
214.079
≈ 44K €
1
2020
—
-16.419
≈ -3K €
—
2019
7.136
≈ 2K €
-27.872
≈ -6K €
—
2018
6.672
≈ 1K €
-51.389
≈ -11K €
1
2017
191.618
≈ 42K €
155.750
≈ 34K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

83,5%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

2,28

Rotația activelor

0,69

Cifră de afaceri / angajat

1.1M RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2017-10-05—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SCOUTSOLUTION SRL după CUI?

Cauți CUI 37678585. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SCOUTSOLUTION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SCOUTSOLUTION SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SCOUTSOLUTION SRL, CUI 37678585, nr. Reg. Com. J2017000740151, sediu Sat Ghergheşti, Comuna Petreşti, Dâmboviţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SCOUTSOLUTION SRL în 2025?

SCOUTSOLUTION SRL (CUI 37678585) a avut o marjă de profit net de 83,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).