Înapoi la căutare

SURU SOFTWARE SRL

ActivPlătitor TVA

SURU SOFTWARE SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în sat Florești, comuna Florești, județul Cluj. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 485.204 lei și un profit net de 430.709 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 37592165 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Cluj #14111CAEN 6210 #3564

Date Generale

DenumireSURU SOFTWARE SRL
CUI37592165
Nr. Reg. ComerțJ2017002652122
AdresăŞESUL DE SUS, 34A, Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj
Cod CAEN principal6210
Data înregistrării17/05/2017
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

413 K RON

vs 485 K RON

≈ 81,9 K €

Profit net (2025)

269 K RON

vs 431 K RON

≈ 53,4 K €

Capitaluri proprii (2025)

269 K RON

vs 431 K RON

≈ 53,4 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
412.813
≈ 81,9 K €
268.946
≈ 53,4 K €
1
2024
485.204
≈ 97,5 K €
430.709
≈ 86,6 K €
1
2023
540.318
≈ 109 K €
430.322
≈ 87 K €
1
2022
535.732
≈ 109 K €
461.491
≈ 93,6 K €
—
2021
294.903
≈ 59,9 K €
231.608
≈ 47,1 K €
—
2020
266.790
≈ 55,2 K €
189.535
≈ 39,2 K €
—
2019
243.727
≈ 51,4 K €
198.830
≈ 41,9 K €
—
2018
—
-3.236
≈ -695 €
—
2017
—
-1.348
≈ -295 €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

65,1%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

2,54

Rotația activelor

1,07

Cifră de afaceri / angajat

413 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2022-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SURU SOFTWARE SRL după CUI?

Cauți CUI 37592165. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SURU SOFTWARE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SURU SOFTWARE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SURU SOFTWARE SRL, CUI 37592165, nr. Reg. Com. J2017002652122, sediu Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SURU SOFTWARE SRL în 2025?

SURU SOFTWARE SRL (CUI 37592165) a avut o marjă de profit net de 65,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).