Înapoi la căutare

TIE UROSERV MED SRL

Activ

TIE UROSERV MED SRL este o entitate înființată în anul 2017 cu sediul în Comuna Tunari, Ilfov. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 859.162 lei și un profit net de 684.174 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 37440787 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Ilfov #10458CAEN 8622 #2242

Date Generale

DenumireTIE UROSERV MED SRL
CUI37440787
Nr. Reg. ComerțJ23/1816/2017
AdresăCeair, 52, Comuna Tunari, Ilfov
Cod CAEN principal8622
Coduri CAEN autorizate7219862186228690
Data înregistrării25/04/2017
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
TIE GEORGE- MARIANadministrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

859 K RON

vs 626 K RON

≈ 171 K €

Profit net (2025)

684 K RON

vs 473 K RON

≈ 136 K €

Capitaluri proprii (2025)

731 K RON

vs 473 K RON

≈ 145 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
859.162
≈ 171 K €
684.174
≈ 136 K €
1
2024
626.153
≈ 126 K €
472.830
≈ 95 K €
1
2023
673.146
≈ 136 K €
537.426
≈ 109 K €
1
2022
878.846
≈ 178 K €
781.258
≈ 158 K €
1
2021
815.870
≈ 166 K €
774.144
≈ 157 K €
0
2020
700.484
≈ 145 K €
672.345
≈ 139 K €
0
2019
474.620
≈ 100 K €
457.534
≈ 96,4 K €
—
2018
242.082
≈ 52 K €
213.034
≈ 45,8 K €
—
2017
88.043
≈ 19,3 K €
71.602
≈ 15,7 K €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

79,6%

Randament capital propriu (ROE)

93,6%

Lichiditate curentă

22,06

Rotația activelor

1,12

Cifră de afaceri / angajat

859 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma TIE UROSERV MED SRL după CUI?

Cauți CUI 37440787. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TIE UROSERV MED SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TIE UROSERV MED SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TIE UROSERV MED SRL, CUI 37440787, nr. Reg. Com. J23/1816/2017, sediu Comuna Tunari, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TIE UROSERV MED SRL în 2025?

TIE UROSERV MED SRL (CUI 37440787) a avut o marjă de profit net de 79,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).