Înapoi la căutare

CURSURI ÎNOT MARLIN SRL

Activ

CURSURI ÎNOT MARLIN SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în municipiul Oradea. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 167.279 lei și profitul net a fost de 25.018 lei cu 2 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 37254261 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Bihor #14274CAEN 9319 #270

Date generale

DenumireCURSURI ÎNOT MARLIN SRL
CUI37254261
Nr. Reg. ComerțJ2017000544052
AdresăADEVĂRULUI, 28K, Municipiul Oradea, Bihor
Cod CAEN principal8551
Coduri CAEN autorizate476347784779742085519319
Data înregistrării22/03/2017
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 7 noiembrie 2026

Administratori și reprezentanți

Sursa: ONRC
RIDZYK EVAadministrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

167 K RON

vs 135 K RON

≈ 33,2 K €

Profit net (2025)

25 K RON

vs -166 RON

≈ 4,97 K €

Capitaluri proprii (2025)

25,2 K RON

vs 13,1 K RON

≈ 5,01 K €

Angajați (2025)

2

2025

167 K RON

+24%față de 2024Profit net25 K RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201751,7 K RONProfit net: 2,23 K RON
201881,4 K RONProfit net: 14,9 K RON
201996,6 K RONProfit net: 8,12 K RON
202054,8 K RONProfit net: -6,06 K RON
202173,1 K RONProfit net: 117 RON
2022137 K RONProfit net: 27,2 K RON
2023120 K RONProfit net: 5,58 K RON
2024135 K RONProfit net: -166 RON
2025167 K RONProfit net: 25 K RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
167.279
≈ 33,2 K €
25.018
≈ 4,97 K €
2
2024
134.960
≈ 27,1 K €
-166
≈ -33,4 €
2
2023
119.505
≈ 24,2 K €
5.579
≈ 1,13 K €
2
2022
136.520
≈ 27,7 K €
27.187
≈ 5,51 K €
2
2021
73.082
≈ 14,9 K €
117
≈ 23,8 €
2
2020
54.827
≈ 11,3 K €
-6.063
≈ -1,25 K €
1
2019
96.632
≈ 20,4 K €
8.116
≈ 1,71 K €
2
2018
81.350
≈ 17,5 K €
14.858
≈ 3,19 K €
2
2017
51.700
≈ 11,3 K €
2.234
≈ 489 €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

15%

Randament capital propriu (ROE)

99,2%

Lichiditate curentă

3,19

Rotația activelor

4,68

Cifră de afaceri / angajat

83,6 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CURSURI ÎNOT MARLIN SRL după CUI?

Cauți CUI 37254261. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CURSURI ÎNOT MARLIN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CURSURI ÎNOT MARLIN SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CURSURI ÎNOT MARLIN SRL, CUI 37254261, nr. Reg. Com. J2017000544052, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CURSURI ÎNOT MARLIN SRL în 2025?

CURSURI ÎNOT MARLIN SRL (CUI 37254261) a avut o marjă de profit net de 15% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).