Înapoi la căutare

VINADORISMED SRL

Activ

VINADORISMED SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în Sat Crucea, Comuna Crucea, Constanța. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 429.186 lei și un profit net de 309.632 lei cu 2 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 37250553 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Constanța #9511CAEN 8621 #1492

Date Generale

DenumireVINADORISMED SRL
CUI37250553
Nr. Reg. ComerțJ2017000734132
AdresăCONSTANŢEI, 4, Sat Crucea, Comuna Crucea, Constanţa
Cod CAEN principal8621
Coduri CAEN autorizate86218622
Data înregistrării22/03/2017
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Hârşova
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
VÎNĂTORU GABRIELAadministrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

427 K RON

vs 429 K RON

≈ 84,7 K €

Profit net (2025)

301 K RON

vs 310 K RON

≈ 59,8 K €

Capitaluri proprii (2025)

302 K RON

vs 310 K RON

≈ 59,9 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
426.745
≈ 84,7 K €
301.388
≈ 59,8 K €
1
2024
429.186
≈ 86,3 K €
309.632
≈ 62,2 K €
2
2023
316.873
≈ 64,1 K €
230.749
≈ 46,6 K €
1
2022
252.350
≈ 51,2 K €
206.568
≈ 41,9 K €
1
2021
244.160
≈ 49,6 K €
203.472
≈ 41,4 K €
1
2020
230.912
≈ 47,7 K €
190.454
≈ 39,4 K €
1
2019
208.206
≈ 43,9 K €
169.675
≈ 35,8 K €
1
2018
176.527
≈ 37,9 K €
141.118
≈ 30,3 K €
1
2017
66.962
≈ 14,7 K €
37.735
≈ 8,26 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

70,6%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

33,26

Rotația activelor

1,37

Cifră de afaceri / angajat

427 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma VINADORISMED SRL după CUI?

Cauți CUI 37250553. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VINADORISMED SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VINADORISMED SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VINADORISMED SRL, CUI 37250553, nr. Reg. Com. J2017000734132, sediu Sat Crucea, Comuna Crucea, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VINADORISMED SRL în 2025?

VINADORISMED SRL (CUI 37250553) a avut o marjă de profit net de 70,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).