Înapoi la căutare

PHASER MUSIC SRL

Activ

PHASER MUSIC SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 281.461 lei și profitul net a fost de 183.556 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 37199434 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Timiș #14912CAEN 9001 #370

Date Generale

DenumirePHASER MUSIC SRL
CUI37199434
Nr. Reg. ComerțJ35/750/2017
AdresăRĂSĂRITULUI, 17, Municipiul Timişoara, Timiş
Cod CAEN principal9001
Coduri CAEN autorizate59209001900290039321
Data înregistrării14/03/2017
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 7 noiembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

281 K RON

vs 294 K RON

≈ 55,9 K €

Profit net (2025)

184 K RON

vs 158 K RON

≈ 36,4 K €

Capitaluri proprii (2025)

184 K RON

vs 158 K RON

≈ 36,5 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
281.461
≈ 55,9 K €
183.556
≈ 36,4 K €
1
2024
294.209
≈ 59,1 K €
157.926
≈ 31,7 K €
1
2023
258.795
≈ 52,3 K €
152.912
≈ 30,9 K €
1
2022
200.274
≈ 40,6 K €
118.282
≈ 24 K €
1
2021
97.347
≈ 19,8 K €
-2.780
≈ -565 €
0
2020
54.660
≈ 11,3 K €
5.343
≈ 1,1 K €
0
2019
243.054
≈ 51,2 K €
30.592
≈ 6,45 K €
0
2018
293.620
≈ 63,1 K €
54.688
≈ 11,8 K €
0
2017
187.533
≈ 41,1 K €
48.852
≈ 10,7 K €
0

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

65,2%

Randament capital propriu (ROE)

99,8%

Lichiditate curentă

6,15

Rotația activelor

1,29

Cifră de afaceri / angajat

281 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma PHASER MUSIC SRL după CUI?

Cauți CUI 37199434. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PHASER MUSIC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PHASER MUSIC SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PHASER MUSIC SRL, CUI 37199434, nr. Reg. Com. J35/750/2017, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PHASER MUSIC SRL în 2025?

PHASER MUSIC SRL (CUI 37199434) a avut o marjă de profit net de 65,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).