Înapoi la căutare

WIN LIFE ROFINCONT SRL

Activ

WIN LIFE ROFINCONT SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în Comuna Muntenii de Jos, județul Vaslui. Activitatea principală este codul CAEN 6920, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 295.150 lei cu un profit net de 211.516 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 37045575 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Vaslui #2852CAEN 6920 #4631

Date Generale

DenumireWIN LIFE ROFINCONT SRL
CUI37045575
Nr. Reg. ComerțJ2017000084376
AdresăLivezilor, 26, Sat Muntenii de Jos, Comuna Muntenii de Jos, Vaslui
Cod CAEN principal6920
Coduri CAEN autorizate681168206920702074998210
Data înregistrării15/02/2017
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
OLTEI RODICAadministrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

295 K RON

vs 211 K RON

≈ 58,6 K €

Profit net (2025)

212 K RON

vs 123 K RON

≈ 42 K €

Capitaluri proprii (2025)

213 K RON

vs 123 K RON

≈ 42,2 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
295.150
≈ 58,6 K €
211.516
≈ 42 K €
1
2024
211.100
≈ 42,4 K €
122.852
≈ 24,7 K €
1
2023
181.400
≈ 36,7 K €
97.283
≈ 19,7 K €
1
2022
143.700
≈ 29,1 K €
88.423
≈ 17,9 K €
1
2021
121.940
≈ 24,8 K €
79.588
≈ 16,2 K €
—
2020
128.500
≈ 26,6 K €
86.569
≈ 17,9 K €
—
2019
89.650
≈ 18,9 K €
74.185
≈ 15,6 K €
—
2018
44.500
≈ 9,56 K €
33.645
≈ 7,23 K €
—
2017
21.750
≈ 4,76 K €
18.220
≈ 3,99 K €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

71,7%

Randament capital propriu (ROE)

99,5%

Lichiditate curentă

2,24

Rotația activelor

0,78

Cifră de afaceri / angajat

295 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma WIN LIFE ROFINCONT SRL după CUI?

Cauți CUI 37045575. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru WIN LIFE ROFINCONT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru WIN LIFE ROFINCONT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea WIN LIFE ROFINCONT SRL, CUI 37045575, nr. Reg. Com. J2017000084376, sediu Sat Muntenii de Jos, Comuna Muntenii de Jos, Vaslui.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are WIN LIFE ROFINCONT SRL în 2025?

WIN LIFE ROFINCONT SRL (CUI 37045575) a avut o marjă de profit net de 71,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).