Înapoi la căutare

MCMFASTTOUR SRL

ActivPlătitor TVA

MCMFASTTOUR SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în Municipiul Târgu Mureș. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 401.730 lei și un profit net de 48.930 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 36760074 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Mureș #6167CAEN 4941 #17376

Date Generale

DenumireMCMFASTTOUR SRL
CUI36760074
Nr. Reg. ComerțJ2016001497262
AdresăBARAJULUI, 25, Municipiul Târgu Mureş, Mureş
Cod CAEN principal4941
Coduri CAEN autorizate381149415226
Data înregistrării18/11/2016
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
FRUNZA GHEORGHEadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

402 K RON

vs 346 K RON

≈ 79,7 K €

Profit net (2025)

48,9 K RON

vs 19,1 K RON

≈ 9,71 K €

Capitaluri proprii (2025)

50,1 K RON

vs 223 K RON

≈ 9,94 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
401.730
≈ 79,7 K €
48.930
≈ 9,71 K €
1
2024
346.300
≈ 69,6 K €
19.110
≈ 3,84 K €
1
2023
503.781
≈ 102 K €
114.160
≈ 23,1 K €
1
2022
368.608
≈ 74,7 K €
45.756
≈ 9,28 K €
1
2021
291.888
≈ 59,3 K €
42.375
≈ 8,61 K €
1
2020
264.410
≈ 54,7 K €
61.473
≈ 12,7 K €
1
2019
286.062
≈ 60,3 K €
49.524
≈ 10,4 K €
1
2018
48.293
≈ 10,4 K €
-4.017
≈ -863 €
1
2017
18.990
≈ 4,16 K €
6.682
≈ 1,46 K €
—
2016
—
-10
≈ -2,23 €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

12,2%

Randament capital propriu (ROE)

97,7%

Lichiditate curentă

0,9

Rotația activelor

1,3

Cifră de afaceri / angajat

402 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2017-10-11—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MCMFASTTOUR SRL după CUI?

Cauți CUI 36760074. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MCMFASTTOUR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MCMFASTTOUR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MCMFASTTOUR SRL, CUI 36760074, nr. Reg. Com. J2016001497262, sediu Municipiul Târgu Mureş, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MCMFASTTOUR SRL în 2025?

MCMFASTTOUR SRL (CUI 36760074) a avut o marjă de profit net de 12,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).