Înapoi la căutare

ONIRIS TEAM MED SRL

ActivPlătitor TVA

ONIRIS TEAM MED SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în satul Stăncești, județul Botoșani. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.376.844 lei și un profit net de 1.235.444 lei cu 2 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 36558149 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Botoșani #1006CAEN 4618 #301

Date Generale

DenumireONIRIS TEAM MED SRL
CUI36558149
Nr. Reg. ComerțJ7/413/2016
AdresăSTÎNCEŞTI, 48, Sat Stănceşti, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani
Cod CAEN principal4618
Data înregistrării23/09/2016
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
ONOFREI CORNELIAadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,38 mil. RON

vs 1,38 mil. RON

≈ 275 K €

Profit net (2025)

1,07 mil. RON

vs 1,24 mil. RON

≈ 213 K €

Capitaluri proprii (2025)

259 K RON

vs 947 RON

≈ 51,3 K €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.383.889
≈ 275 K €
1.073.644
≈ 213 K €
2
2024
1.376.844
≈ 277 K €
1.235.444
≈ 248 K €
2
2023
1.408.629
≈ 285 K €
1.296.411
≈ 262 K €
2
2022
1.345.845
≈ 273 K €
1.224.960
≈ 248 K €
2
2021
1.082.177
≈ 220 K €
948.732
≈ 193 K €
2
2020
935.458
≈ 193 K €
760.094
≈ 157 K €
2
2019
814.779
≈ 172 K €
680.487
≈ 143 K €
2
2018
562.556
≈ 121 K €
455.168
≈ 97,8 K €
2
2017
384.747
≈ 84,2 K €
332.658
≈ 72,8 K €
2
2016
53.767
≈ 12 K €
50.724
≈ 11,3 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

77,6%

Randament capital propriu (ROE)

415,3%

Lichiditate curentă

1,1

Rotația activelor

0,48

Cifră de afaceri / angajat

692 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2017-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ONIRIS TEAM MED SRL după CUI?

Cauți CUI 36558149. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ONIRIS TEAM MED SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ONIRIS TEAM MED SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ONIRIS TEAM MED SRL, CUI 36558149, nr. Reg. Com. J7/413/2016, sediu Sat Stănceşti, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ONIRIS TEAM MED SRL în 2025?

ONIRIS TEAM MED SRL (CUI 36558149) a avut o marjă de profit net de 77,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).