Înapoi la căutare

SAVEURS & CUISINE SRL

ActivPlătitor TVA

SAVEURS & CUISINE SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în orașul Voluntari, Ilfov. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.542.881 lei și un profit net de 1.016.555 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 36529259 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Ilfov #8409CAEN 7312 #122

Date Generale

DenumireSAVEURS & CUISINE SRL
CUI36529259
Nr. Reg. ComerțJ2016003733234
AdresăEROU IANCU NICOLAE, 85Y, Oraş Voluntari, Ilfov
Cod CAEN principal7312
Data înregistrării15/09/2016
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,22 mil. RON

vs 1,54 mil. RON

≈ 243 K €

Profit net (2025)

579 K RON

vs 1,02 mil. RON

≈ 115 K €

Capitaluri proprii (2025)

580 K RON

vs 1,02 mil. RON

≈ 115 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.222.681
≈ 243 K €
579.424
≈ 115 K €
1
2024
1.542.881
≈ 310 K €
1.016.555
≈ 204 K €
1
2023
964.593
≈ 195 K €
831.642
≈ 168 K €
1
2022
102.357
≈ 20,8 K €
51.211
≈ 10,4 K €
1
2021
255.922
≈ 52 K €
210.134
≈ 42,7 K €
1
2020
299.161
≈ 61,8 K €
245.912
≈ 50,8 K €
1
2019
234.932
≈ 49,5 K €
91.304
≈ 19,2 K €
1
2018
610.440
≈ 131 K €
335.216
≈ 72 K €
1
2017
743.770
≈ 163 K €
508.913
≈ 111 K €
1
2016
164.991
≈ 36,7 K €
158.434
≈ 35,3 K €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

47,4%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

3,3

Rotația activelor

1,49

Cifră de afaceri / angajat

1,22 mil. RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2023-09-01—
2017-07-012020-01-22Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma SAVEURS & CUISINE SRL după CUI?

Cauți CUI 36529259. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SAVEURS & CUISINE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SAVEURS & CUISINE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SAVEURS & CUISINE SRL, CUI 36529259, nr. Reg. Com. J2016003733234, sediu Oraş Voluntari, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SAVEURS & CUISINE SRL în 2025?

SAVEURS & CUISINE SRL (CUI 36529259) a avut o marjă de profit net de 47,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).