Înapoi la căutare

LARANT CONF SRL

Activ

LARANT CONF SRL este o firmă înființată în anul 2016 cu sediul în București Sectorul 6. Compania are ca activitate principală repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 36385145 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #117141CAEN 9529 #265

Date generale

DenumireLARANT CONF SRL
CUI36385145
Nr. Reg. ComerțJ2016010354400
AdresăIULIU MANIU, 7, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Cod CAEN principal9529
Coduri CAEN autorizate4712475147714772477847799529
Data înregistrării02/08/2016
Organ fiscalAdministraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 7 noiembrie 2026

Administratori și reprezentanți

Sursa: ONRC
TUDOR GABRIELAadministrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

34,3 K RON

vs 25,7 K RON

≈ 6,81 K €

Profit net (2025)

5,69 K RON

vs 554 RON

≈ 1,13 K €

Capitaluri proprii (2025)

6,01 K RON

vs 6,53 K RON

≈ 1,19 K €

Angajați (2025)

0

2025

34,3 K RON

+33%față de 2024Profit net5,69 K RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20162,24 K RONProfit net: -3,52 K RON
201712,7 K RONProfit net: -5,87 K RON
201815,8 K RONProfit net: 4,58 K RON
201917,1 K RONProfit net: 11,6 K RON
20204,94 K RONProfit net: 575 RON
202113,9 K RONProfit net: 8,57 K RON
202225,5 K RONProfit net: 19,3 K RON
202322,7 K RONProfit net: 5,74 K RON
202425,7 K RONProfit net: 554 RON
202534,3 K RONProfit net: 5,69 K RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
34.319
≈ 6,81 K €
5.687
≈ 1,13 K €
0
2024
25.726
≈ 5,17 K €
554
≈ 111 €
—
2023
22.691
≈ 4,59 K €
5.735
≈ 1,16 K €
—
2022
25.524
≈ 5,18 K €
19.327
≈ 3,92 K €
—
2021
13.867
≈ 2,82 K €
8.574
≈ 1,74 K €
—
2020
4.940
≈ 1,02 K €
575
≈ 119 €
—
2019
17.057
≈ 3,59 K €
11.601
≈ 2,44 K €
—
2018
15.836
≈ 3,4 K €
4.576
≈ 983 €
1
2017
12.715
≈ 2,78 K €
-5.867
≈ -1,28 K €
1
2016
2.235
≈ 498 €
-3.517
≈ -783 €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

16,6%

Randament capital propriu (ROE)

94,7%

Lichiditate curentă

3,49

Rotația activelor

4,15

Cifră de afaceri / angajat

—

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma LARANT CONF SRL după CUI?

Cauți CUI 36385145. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LARANT CONF SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LARANT CONF SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LARANT CONF SRL, CUI 36385145, nr. Reg. Com. J2016010354400, sediu Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LARANT CONF SRL în 2025?

LARANT CONF SRL (CUI 36385145) a avut o marjă de profit net de 16,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).