Înapoi la căutare

ZENNITECH SRL

ActivPlătitor TVA

ZENNITECH SRL este o firmă înființată în anul 2016 cu sediul în satul Tătăranu, județul Vrancea. Compania are ca activitate principală realizarea de software la comandă și a înregistrat o cifră de afaceri de 699.136 lei în anul 2025.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 35978128 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Vrancea #1973CAEN 6201 #2411

Date Generale

DenumireZENNITECH SRL
CUI35978128
Nr. Reg. ComerțJ39/290/2016
AdresăPRINCIPALĂ, 123, Sat Tătăranu, Comuna Tătăranu, Vrancea
Cod CAEN principal6201
Data înregistrării19/04/2016
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 21 octombrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

699 K RON

vs 687 K RON

≈ 139 K €

Profit net (2025)

606 K RON

vs 613 K RON

≈ 120 K €

Capitaluri proprii (2025)

606 K RON

vs 613 K RON

≈ 120 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
699.136
≈ 139 K €
606.126
≈ 120 K €
1
2024
686.792
≈ 138 K €
612.571
≈ 123 K €
1
2023
632.662
≈ 128 K €
584.227
≈ 118 K €
1
2022
572.556
≈ 116 K €
524.385
≈ 106 K €
1
2021
567.712
≈ 115 K €
523.947
≈ 106 K €
1
2020
528.103
≈ 109 K €
484.766
≈ 100 K €
1
2019
483.880
≈ 102 K €
443.735
≈ 93,5 K €
1
2018
226.189
≈ 48,6 K €
191.363
≈ 41,1 K €
1
2017
268.561
≈ 58,8 K €
242.293
≈ 53 K €
1
2016
105.684
≈ 23,5 K €
96.124
≈ 21,4 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

86,7%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

42,09

Rotația activelor

1,13

Cifră de afaceri / angajat

699 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2018-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ZENNITECH SRL după CUI?

Cauți CUI 35978128. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ZENNITECH SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ZENNITECH SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ZENNITECH SRL, CUI 35978128, nr. Reg. Com. J39/290/2016, sediu Sat Tătăranu, Comuna Tătăranu, Vrancea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ZENNITECH SRL în 2025?

ZENNITECH SRL (CUI 35978128) a avut o marjă de profit net de 86,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).