Înapoi la căutare

COMPLEMENT SOFTWARE SRL

ActivPlătitor TVA

COMPLEMENT SOFTWARE SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în București Sectorul 1. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 926.358 lei și un profit net de 393.229 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 35962660 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #38451CAEN 6210 #1962

Date Generale

DenumireCOMPLEMENT SOFTWARE SRL
CUI35962660
Nr. Reg. ComerțJ2016005536406
AdresăVICTORIEI, 142-148, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Cod CAEN principal6210
Data înregistrării14/04/2016
Organ fiscalAdministraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 21 octombrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
TĂBĂCITU CRISTIANadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

691 K RON

vs 926 K RON

≈ 137 K €

Profit net (2025)

173 K RON

vs 393 K RON

≈ 34,2 K €

Capitaluri proprii (2025)

173 K RON

vs 641 K RON

≈ 34,3 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
691.052
≈ 137 K €
172.545
≈ 34,2 K €
1
2024
926.358
≈ 186 K €
393.229
≈ 79 K €
1
2023
1.341.586
≈ 271 K €
699.151
≈ 141 K €
1
2022
1.067.175
≈ 216 K €
716.643
≈ 145 K €
0
2021
518.705
≈ 105 K €
353.156
≈ 71,8 K €
0
2020
478.385
≈ 98,9 K €
353.882
≈ 73,2 K €
0
2019
261.975
≈ 55,2 K €
225.177
≈ 47,5 K €
0
2018
159.709
≈ 34,3 K €
131.089
≈ 28,2 K €
—
2017
69.033
≈ 15,1 K €
53.787
≈ 11,8 K €
—
2016
1.533
≈ 341 €
940
≈ 209 €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

25%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

1,13

Rotația activelor

1,71

Cifră de afaceri / angajat

691 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2020-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma COMPLEMENT SOFTWARE SRL după CUI?

Cauți CUI 35962660. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru COMPLEMENT SOFTWARE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru COMPLEMENT SOFTWARE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea COMPLEMENT SOFTWARE SRL, CUI 35962660, nr. Reg. Com. J2016005536406, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are COMPLEMENT SOFTWARE SRL în 2025?

COMPLEMENT SOFTWARE SRL (CUI 35962660) a avut o marjă de profit net de 25% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).