Înapoi la căutare

YOUNG PRODUCTION EVENTS SRL

ActivPlătitor TVA

YOUNG PRODUCTION EVENTS SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în București Sectorul 6. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 4.015.112 lei și profitul net a fost de 510.646 lei cu 3 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 35825639 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #12952CAEN 9329 #71

Date Generale

DenumireYOUNG PRODUCTION EVENTS SRL
CUI35825639
Nr. Reg. ComerțJ2016004082401
AdresăIULIU MANIU, 15H, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Cod CAEN principal9329
Data înregistrării17/03/2016
Organ fiscalAdministraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,02 mil. RON

vs 2,14 mil. RON

≈ 797 K €

Profit net (2025)

511 K RON

vs 128 K RON

≈ 101 K €

Capitaluri proprii (2025)

511 K RON

vs 346 K RON

≈ 101 K €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4.015.112
≈ 797 K €
510.646
≈ 101 K €
3
2024
2.141.349
≈ 430 K €
128.021
≈ 25,7 K €
2
2023
1.190.097
≈ 241 K €
32.798
≈ 6,63 K €
1
2022
1.002.553
≈ 203 K €
191.007
≈ 38,7 K €
1
2021
547.914
≈ 111 K €
-113.519
≈ -23,1 K €
1
2020
489.112
≈ 101 K €
46.342
≈ 9,58 K €
1
2019
426.657
≈ 89,9 K €
-47.234
≈ -9,95 K €
1
2018
281.874
≈ 60,6 K €
44.575
≈ 9,58 K €
1
2017
219.395
≈ 48 K €
-28.348
≈ -6,21 K €
—
2016
185.244
≈ 41,2 K €
106.791
≈ 23,8 K €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

12,7%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

0,58

Rotația activelor

2,12

Cifră de afaceri / angajat

1,34 mil. RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2019-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma YOUNG PRODUCTION EVENTS SRL după CUI?

Cauți CUI 35825639. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru YOUNG PRODUCTION EVENTS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru YOUNG PRODUCTION EVENTS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea YOUNG PRODUCTION EVENTS SRL, CUI 35825639, nr. Reg. Com. J2016004082401, sediu Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are YOUNG PRODUCTION EVENTS SRL în 2025?

YOUNG PRODUCTION EVENTS SRL (CUI 35825639) a avut o marjă de profit net de 12,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).