Înapoi la căutare

MBLAJE.RO SRL

ActivPlătitor TVA

MBLAJE.RO SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 6201, iar în anul 2024 cifra de afaceri a fost de 587.846 lei cu un profit net de 474.549 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 35688132 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Timiș #10259CAEN 6201 #3968

Date Generale

DenumireMBLAJE.RO SRL
CUI35688132
Nr. Reg. ComerțJ2016000508354
AdresăZURICH, 20, Municipiul Timişoara, Timiş
Cod CAEN principal6210
Coduri CAEN autorizate58296210622062906310
Data înregistrării22/02/2016
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
BLAJEVSCHI MARIUSadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

487 K RON

vs 588 K RON

≈ 96,7 K €

Profit net (2025)

394 K RON

vs 475 K RON

≈ 78,2 K €

Capitaluri proprii (2025)

394 K RON

vs 475 K RON

≈ 78,3 K €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
487.129
≈ 96,7 K €
394.040
≈ 78,2 K €
0
2024
587.846
≈ 118 K €
474.549
≈ 95,4 K €
0
2023
527.224
≈ 107 K €
456.114
≈ 92,2 K €
1
2022
357.328
≈ 72,5 K €
341.509
≈ 69,3 K €
1
2021
261.472
≈ 53,1 K €
270.985
≈ 55,1 K €
1
2020
264.668
≈ 54,7 K €
219.401
≈ 45,4 K €
1
2019
292.761
≈ 61,7 K €
234.366
≈ 49,4 K €
1
2018
221.218
≈ 47,5 K €
178.241
≈ 38,3 K €
1
2017
249.394
≈ 54,6 K €
194.709
≈ 42,6 K €
1
2016
213.048
≈ 47,4 K €
183.685
≈ 40,9 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

80,9%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

35,95

Rotația activelor

1,2

Cifră de afaceri / angajat

—

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2018-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MBLAJE.RO SRL după CUI?

Cauți CUI 35688132. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MBLAJE.RO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MBLAJE.RO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MBLAJE.RO SRL, CUI 35688132, nr. Reg. Com. J2016000508354, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MBLAJE.RO SRL în 2025?

MBLAJE.RO SRL (CUI 35688132) a avut o marjă de profit net de 80,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).