Înapoi la căutare

NISZ-TOUR S.R.L.

ActivPlătitor TVA

NISZ-TOUR S.R.L. este o firmă înființată în anul 2016 cu sediul în satul Cristur, județul Hunedoara. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 543.291 lei și un profit net de 175.140 lei cu 2 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 35665783 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Hunedoara #2743CAEN 5520 #737

Date Generale

DenumireNISZ-TOUR S.R.L.
CUI35665783
Nr. Reg. ComerțJ2016000193208
AdresăBUCOVINA, 59, Sat Cristur, Municipiul Deva, Hunedoara
Cod CAEN principal5520
Coduri CAEN autorizate55205611
Data înregistrării17/02/2016
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

543 K RON

vs 439 K RON

≈ 108 K €

Profit net (2025)

175 K RON

vs 70,6 K RON

≈ 34,8 K €

Capitaluri proprii (2025)

175 K RON

vs 191 K RON

≈ 34,8 K €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
543.291
≈ 108 K €
175.140
≈ 34,8 K €
2
2024
438.758
≈ 88,2 K €
70.577
≈ 14,2 K €
3
2023
296.031
≈ 59,8 K €
111.013
≈ 22,4 K €
3
2022
361.579
≈ 73,3 K €
159.534
≈ 32,3 K €
2
2021
139.796
≈ 28,4 K €
62.635
≈ 12,7 K €
—
2020
48.747
≈ 10,1 K €
21.001
≈ 4,34 K €
1
2019
58.959
≈ 12,4 K €
10.190
≈ 2,15 K €
1
2018
46.201
≈ 9,93 K €
6.600
≈ 1,42 K €
1
2017
42.061
≈ 9,21 K €
9.840
≈ 2,15 K €
1
2016
22.559
≈ 5,02 K €
9.129
≈ 2,03 K €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

32,2%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

0,41

Rotația activelor

0,78

Cifră de afaceri / angajat

272 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2022-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NISZ-TOUR S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 35665783. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NISZ-TOUR S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NISZ-TOUR S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea NISZ-TOUR S.R.L., CUI 35665783, nr. Reg. Com. J2016000193208, sediu Sat Cristur, Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NISZ-TOUR S.R.L. în 2025?

NISZ-TOUR S.R.L. (CUI 35665783) a avut o marjă de profit net de 32,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).