Înapoi la căutare

T & T PRESTLIL VISION SRL

ActivPlătitor TVA

T & T PRESTLIL VISION SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în municipiul Focșani. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 637.622 lei și un profit net de 275.778 lei cu 3 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 35633501 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Vrancea #2116CAEN 9101 #37

Date Generale

DenumireT & T PRESTLIL VISION SRL
CUI35633501
Nr. Reg. ComerțJ2016000106392
AdresăFULGER, 6A, Municipiul Focşani, Vrancea
Cod CAEN principal9112
Data înregistrării11/02/2016
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
LAZĂR CĂTĂLINAadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

619 K RON

vs 638 K RON

≈ 123 K €

Profit net (2025)

219 K RON

vs 276 K RON

≈ 43,4 K €

Capitaluri proprii (2025)

219 K RON

vs 276 K RON

≈ 43,5 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
619.160
≈ 123 K €
218.779
≈ 43,4 K €
1
2024
637.622
≈ 128 K €
275.778
≈ 55,4 K €
3
2023
546.117
≈ 110 K €
80.476
≈ 16,3 K €
5
2022
689.695
≈ 140 K €
264.250
≈ 53,6 K €
3
2021
603.281
≈ 123 K €
270.400
≈ 55 K €
4
2020
468.111
≈ 96,8 K €
129.326
≈ 26,7 K €
3
2019
450.956
≈ 95 K €
232.258
≈ 48,9 K €
5
2018
349.899
≈ 75,2 K €
194.061
≈ 41,7 K €
2
2017
166.201
≈ 36,4 K €
58.699
≈ 12,8 K €
2
2016
116.887
≈ 26 K €
69.540
≈ 15,5 K €
2

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

35,3%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

0,59

Rotația activelor

0,75

Cifră de afaceri / angajat

619 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2019-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma T & T PRESTLIL VISION SRL după CUI?

Cauți CUI 35633501. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru T & T PRESTLIL VISION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru T & T PRESTLIL VISION SRL?

Datele de facturare sunt denumirea T & T PRESTLIL VISION SRL, CUI 35633501, nr. Reg. Com. J2016000106392, sediu Municipiul Focşani, Vrancea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are T & T PRESTLIL VISION SRL în 2025?

T & T PRESTLIL VISION SRL (CUI 35633501) a avut o marjă de profit net de 35,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).