Înapoi la căutare

EVENTS QUALITY SOLUTIONS SRL

ActivPlătitor TVA

EVENTS QUALITY SOLUTIONS SRL este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în București Sectorul 2. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 1.117.261 lei și profitul net a fost de 172.886 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 35347461 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #29266CAEN 7311 #1556

Date Generale

DenumireEVENTS QUALITY SOLUTIONS SRL
CUI35347461
Nr. Reg. ComerțJ2015015504401
AdresăGIACOMO PUCCINI, 19, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Cod CAEN principal7311
Data înregistrării21/12/2015
Organ fiscalAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
NAN IONadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,12 mil. RON

vs 1,09 mil. RON

≈ 222 K €

Profit net (2025)

173 K RON

vs 143 K RON

≈ 34,3 K €

Capitaluri proprii (2025)

174 K RON

vs 143 K RON

≈ 34,6 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.117.261
≈ 222 K €
172.886
≈ 34,3 K €
1
2024
1.085.529
≈ 218 K €
142.928
≈ 28,7 K €
1
2023
1.932.920
≈ 391 K €
758.896
≈ 153 K €
1
2022
697.879
≈ 142 K €
-32.644
≈ -6,62 K €
1
2021
637.455
≈ 130 K €
-51.646
≈ -10,5 K €
1
2020
597.247
≈ 123 K €
42.673
≈ 8,82 K €
1
2019
559.311
≈ 118 K €
-604
≈ -127 €
2
2018
98.168
≈ 21,1 K €
-38.341
≈ -8,24 K €
1
2017
125.772
≈ 27,5 K €
93.840
≈ 20,5 K €
1
2016
185.519
≈ 41,3 K €
164.384
≈ 36,6 K €
1
2015
—
0
≈ 0 €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

15,5%

Randament capital propriu (ROE)

99,2%

Lichiditate curentă

1,24

Rotația activelor

1,26

Cifră de afaceri / angajat

1,12 mil. RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2017-05-25—

Întrebări frecvente

Cum verific firma EVENTS QUALITY SOLUTIONS SRL după CUI?

Cauți CUI 35347461. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EVENTS QUALITY SOLUTIONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EVENTS QUALITY SOLUTIONS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea EVENTS QUALITY SOLUTIONS SRL, CUI 35347461, nr. Reg. Com. J2015015504401, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EVENTS QUALITY SOLUTIONS SRL în 2025?

EVENTS QUALITY SOLUTIONS SRL (CUI 35347461) a avut o marjă de profit net de 15,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).