Înapoi la căutare

CONSTANT TOP ASIG SRL

Activ

CONSTANT TOP ASIG SRL este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în orașul Balș, județul Olt. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 287.536 lei și un profit net de 151.549 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 35138066 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Olt #3691CAEN 6622 #845

Date Generale

DenumireCONSTANT TOP ASIG SRL
CUI35138066
Nr. Reg. ComerțJ2015000725286
AdresăNICOLAE BĂLCESCU, 7, Loc. Balş, Oraş Balş, Olt
Cod CAEN principal6622
Data înregistrării19/10/2015
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Balş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
CONSTANTIN I. IONadministrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

288 K RON

vs 0 RON

≈ 57,1 K €

Profit net (2025)

152 K RON

vs -6,01 K RON

≈ 30,1 K €

Capitaluri proprii (2025)

152 K RON

vs 98,3 K RON

≈ 30,1 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
287.536
≈ 57,1 K €
151.549
≈ 30,1 K €
1
2024
0
≈ 0 €
-6.013
≈ -1,21 K €
0
2023
110.750
≈ 22,4 K €
59.662
≈ 12,1 K €
1
2022
240.326
≈ 48,7 K €
172.027
≈ 34,9 K €
1
2021
202.268
≈ 41,1 K €
146.044
≈ 29,7 K €
1
2020
157.602
≈ 32,6 K €
110.714
≈ 22,9 K €
1
2019
147.411
≈ 31,1 K €
109.013
≈ 23 K €
1
2018
116.123
≈ 25 K €
75.524
≈ 16,2 K €
1
2017
50.733
≈ 11,1 K €
24.531
≈ 5,37 K €
—
2016
62.554
≈ 13,9 K €
44.012
≈ 9,8 K €
—
2015
9.244
≈ 2,08 K €
7.741
≈ 1,74 K €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

52,7%

Randament capital propriu (ROE)

99,8%

Lichiditate curentă

1,99

Rotația activelor

1,41

Cifră de afaceri / angajat

288 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONSTANT TOP ASIG SRL după CUI?

Cauți CUI 35138066. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONSTANT TOP ASIG SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONSTANT TOP ASIG SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONSTANT TOP ASIG SRL, CUI 35138066, nr. Reg. Com. J2015000725286, sediu Loc. Balş, Oraş Balş, Olt.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONSTANT TOP ASIG SRL în 2025?

CONSTANT TOP ASIG SRL (CUI 35138066) a avut o marjă de profit net de 52,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).