Înapoi la căutare

REVOLINE 1 RENT ESTATE S.R.L.

Activ

REVOLINE 1 RENT ESTATE S.R.L. este o firmă înființată în anul 2015 cu sediul în București Sectorul 3. În anul 2024 compania a înregistrat o cifră de afaceri de 195.063 lei și un profit net de 108.301 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 35082674 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #32086CAEN 6820 #2802

Date generale

DenumireREVOLINE 1 RENT ESTATE S.R.L.
CUI35082674
Nr. Reg. ComerțJ2015012074400
AdresăVICTORIEI, 2, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Cod CAEN principal4771
Data înregistrării02.10.2015
Organ fiscalAdministraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 7 noiembrie 2026

Administratori și reprezentanți

Sursa: ONRC
RĂDUCANU MIHAELAadministrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

957 K RON

vs 195 K RON

≈ 190 K €

Profit net (2025)

743 K RON

vs 108 K RON

≈ 147 K €

Capitaluri proprii (2025)

743 K RON

vs 109 K RON

≈ 147 K €

Angajați (2025)

1

2025

957 K RON

+391%față de 2024Profit net743 K RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2018187 K RONProfit net: 155 K RON
2019237 K RONProfit net: 221 K RON
2020266 K RONProfit net: 251 K RON
2021204 K RONProfit net: 187 K RON
20221,11 mil. RONProfit net: 1,09 mil. RON
2023990 K RONProfit net: 901 K RON
2024195 K RONProfit net: 108 K RON
2025957 K RONProfit net: 743 K RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
957.478
≈ 190 K €
742.601
≈ 147 K €
1
2024
195.063
≈ 39,2 K €
108.301
≈ 21,8 K €
1
2023
989.741
≈ 200 K €
900.892
≈ 182 K €
1
2022
1.113.981
≈ 226 K €
1.085.298
≈ 220 K €
1
2021
204.354
≈ 41,5 K €
187.478
≈ 38,1 K €
1
2020
265.835
≈ 55 K €
250.869
≈ 51,9 K €
1
2019
236.531
≈ 49,8 K €
221.383
≈ 46,7 K €
1
2018
187.492
≈ 40,3 K €
155.008
≈ 33,3 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

77,6%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

721,51

Rotația activelor

1,29

Cifră de afaceri / angajat

957 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma REVOLINE 1 RENT ESTATE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 35082674. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru REVOLINE 1 RENT ESTATE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru REVOLINE 1 RENT ESTATE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea REVOLINE 1 RENT ESTATE S.R.L., CUI 35082674, nr. Reg. Com. J2015012074400, sediu Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are REVOLINE 1 RENT ESTATE S.R.L. în 2025?

REVOLINE 1 RENT ESTATE S.R.L. (CUI 35082674) a avut o marjă de profit net de 77,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).