Înapoi la căutare

INGSTROY CONSTRUCT S.R.L.

ActivPlătitor TVA

INGSTROY CONSTRUCT S.R.L. este o firmă înființată în anul 2015 cu sediul în municipiul Sibiu. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 2.159.152 lei și un profit net de 666.065 lei cu 13 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 33977312 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Sibiu #2989CAEN 4322 #1584

Date Generale

DenumireINGSTROY CONSTRUCT S.R.L.
CUI33977312
Nr. Reg. ComerțJ2015000022321
AdresăTRIAJULUI, 46, Municipiul Sibiu, Sibiu
Cod CAEN principal4322
Data înregistrării15/01/2015
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
STANCIU ADRIANadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1.3M RON

vs 2.2M RON

≈ 261K €

Profit net (2025)

757K RON

vs 666K RON

≈ 150K €

Capitaluri proprii (2025)

757K RON

vs 843K RON

≈ 150K €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.312.967
≈ 261K €
756.953
≈ 150K €
0
2024
2.159.152
≈ 434K €
666.065
≈ 134K €
13
2023
1.598.371
≈ 323K €
343.904
≈ 70K €
12
2022
1.581.315
≈ 321K €
388.528
≈ 79K €
13
2021
1.595.291
≈ 324K €
720.499
≈ 146K €
10
2020
738.999
≈ 153K €
330.203
≈ 68K €
3
2019
581.663
≈ 123K €
177.589
≈ 37K €
4
2018
546.883
≈ 118K €
87.447
≈ 19K €
4
2017
536.817
≈ 118K €
58.253
≈ 13K €
5
2016
428.282
≈ 95K €
134.588
≈ 30K €
3
2015
240.668
≈ 54K €
73.791
≈ 17K €
4

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

57,7%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

9,13

Rotația activelor

1,54

Cifră de afaceri / angajat

—

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2025-11-03—
2015-03-122025-10-01Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma INGSTROY CONSTRUCT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 33977312. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INGSTROY CONSTRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INGSTROY CONSTRUCT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea INGSTROY CONSTRUCT S.R.L., CUI 33977312, nr. Reg. Com. J2015000022321, sediu Municipiul Sibiu, Sibiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INGSTROY CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

INGSTROY CONSTRUCT S.R.L. (CUI 33977312) a avut o marjă de profit net de 57,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).