Înapoi la căutare

RENDAR MANAGEMENT SRL

ActivPlătitor TVA

RENDAR MANAGEMENT SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Galați. Pentru anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 395.710 lei și un profit net de 201.284 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 33863296 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Galați #5585CAEN 6820 #5804

Date Generale

DenumireRENDAR MANAGEMENT SRL
CUI33863296
Nr. Reg. ComerțJ2014001288178
AdresăAUREL VLAICU, 5, Municipiul Galaţi, Galaţi
Cod CAEN principal6820
Coduri CAEN autorizate55206820
Data înregistrării03/12/2014
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
GRIGORESCU RADUadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

312 K RON

vs 396 K RON

≈ 61,8 K €

Profit net (2025)

62,9 K RON

vs 201 K RON

≈ 12,5 K €

Capitaluri proprii (2025)

1,02 mil. RON

vs 955 K RON

≈ 202 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
311.552
≈ 61,8 K €
62.891
≈ 12,5 K €
1
2024
395.710
≈ 79,5 K €
201.284
≈ 40,5 K €
1
2023
376.967
≈ 76,2 K €
216.518
≈ 43,8 K €
1
2022
228.500
≈ 46,3 K €
344.542
≈ 69,9 K €
1
2021
418.269
≈ 85 K €
321.894
≈ 65,4 K €
1
2020
134.257
≈ 27,8 K €
106.809
≈ 22,1 K €
0
2019
249.222
≈ 52,5 K €
198.922
≈ 41,9 K €
0
2018
180.868
≈ 38,9 K €
147.383
≈ 31,7 K €
0
2017
174.400
≈ 38,2 K €
149.433
≈ 32,7 K €
0
2016
158.400
≈ 35,3 K €
143.253
≈ 31,9 K €
0
2015
158.400
≈ 35,6 K €
128.122
≈ 28,8 K €
0
2014
0
≈ 0 €
-100
≈ -22,5 €
0

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

20,2%

Randament capital propriu (ROE)

6,2%

Lichiditate curentă

1,03

Rotația activelor

0,24

Cifră de afaceri / angajat

312 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2017-05-22—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RENDAR MANAGEMENT SRL după CUI?

Cauți CUI 33863296. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RENDAR MANAGEMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RENDAR MANAGEMENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RENDAR MANAGEMENT SRL, CUI 33863296, nr. Reg. Com. J2014001288178, sediu Municipiul Galaţi, Galaţi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RENDAR MANAGEMENT SRL în 2025?

RENDAR MANAGEMENT SRL (CUI 33863296) a avut o marjă de profit net de 20,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).