Înapoi la căutare

HIGH PURPOSE TRAINING S.R.L.

Inactiv

HIGH PURPOSE TRAINING S.R.L. este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Bistrița. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 300.846 lei și un profit net de 304.100 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 33849054 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Bistrița-Năsăud #3981CAEN 8559 #1790

Date Generale

DenumireHIGH PURPOSE TRAINING S.R.L.
CUI33849054
Nr. Reg. ComerțJ6/619/2014
AdresăÎMPĂRATUL TRAIAN, 28, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud
Cod CAEN principal8559
Coduri CAEN autorizate4719479147995819823085528559
Data înregistrării27/11/2014
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
MARICA MARIUSadministrator si reprezentant

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Inactiv din 2025-02-28

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

301 K RON

vs 233 K RON

≈ 59,7 K €

Profit net (2025)

304 K RON

vs 201 K RON

≈ 60,4 K €

Capitaluri proprii (2025)

304 K RON

vs 201 K RON

≈ 60,4 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
300.846
≈ 59,7 K €
304.100
≈ 60,4 K €
1
2024
232.672
≈ 46,8 K €
201.235
≈ 40,5 K €
1
2023
261.894
≈ 52,9 K €
213.957
≈ 43,3 K €
1
2022
290.073
≈ 58,8 K €
270.396
≈ 54,8 K €
1
2021
283.630
≈ 57,6 K €
224.173
≈ 45,6 K €
0
2020
2.593
≈ 536 €
-17.358
≈ -3,59 K €
1
2019
315.599
≈ 66,5 K €
282.140
≈ 59,5 K €
1
2018
40.545
≈ 8,71 K €
-91.000
≈ -19,6 K €
—
2016
217.399
≈ 48,4 K €
72.610
≈ 16,2 K €
—
2015
63.231
≈ 14,2 K €
60.342
≈ 13,6 K €
—
2014
199
≈ 44,8 €
174
≈ 39,1 €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

101,1%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

12,81

Rotația activelor

0,91

Cifră de afaceri / angajat

301 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2020-10-012021-01-21Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2017-12-012019-04-15Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma HIGH PURPOSE TRAINING S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 33849054. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HIGH PURPOSE TRAINING S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru HIGH PURPOSE TRAINING S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea HIGH PURPOSE TRAINING S.R.L., CUI 33849054, nr. Reg. Com. J6/619/2014, sediu Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are HIGH PURPOSE TRAINING S.R.L. în 2025?

HIGH PURPOSE TRAINING S.R.L. (CUI 33849054) a avut o marjă de profit net de 101,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).