Înapoi la căutare

DIABS&NUTRICARE SRL

Activ

DIABS&NUTRICARE SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în București Sectorul 1. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 514.077 lei și un profit net de 267.908 lei cu 2 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 33801226 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #44353CAEN 8622 #3675

Date Generale

DenumireDIABS&NUTRICARE SRL
CUI33801226
Nr. Reg. ComerțJ2014013268405
AdresăPICTOR AUREL BĂIEŞU, 11, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Cod CAEN principal8622
Coduri CAEN autorizate721986228690
Data înregistrării13/11/2014
Organ fiscalAdministraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
PENA MIHAI COSMINadministrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

514 K RON

vs 437 K RON

≈ 102 K €

Profit net (2025)

268 K RON

vs 226 K RON

≈ 53,2 K €

Capitaluri proprii (2025)

268 K RON

vs 226 K RON

≈ 53,2 K €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
514.077
≈ 102 K €
267.908
≈ 53,2 K €
2
2024
437.279
≈ 87,9 K €
225.556
≈ 45,3 K €
2
2023
415.400
≈ 84 K €
251.183
≈ 50,8 K €
2
2022
418.897
≈ 84,9 K €
267.408
≈ 54,2 K €
2
2021
397.105
≈ 80,7 K €
252.186
≈ 51,3 K €
2
2020
326.113
≈ 67,4 K €
193.400
≈ 40 K €
2
2019
288.474
≈ 60,8 K €
145.904
≈ 30,7 K €
2
2018
295.139
≈ 63,4 K €
172.345
≈ 37 K €
2
2017
222.935
≈ 48,8 K €
130.031
≈ 28,5 K €
2
2016
228.554
≈ 50,9 K €
137.967
≈ 30,7 K €
2
2015
299.372
≈ 67,4 K €
218.018
≈ 49 K €
1
2014
0
≈ 0 €
-502
≈ -113 €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

52,1%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

1,76

Rotația activelor

1,07

Cifră de afaceri / angajat

257 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma DIABS&NUTRICARE SRL după CUI?

Cauți CUI 33801226. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DIABS&NUTRICARE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DIABS&NUTRICARE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DIABS&NUTRICARE SRL, CUI 33801226, nr. Reg. Com. J2014013268405, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DIABS&NUTRICARE SRL în 2025?

DIABS&NUTRICARE SRL (CUI 33801226) a avut o marjă de profit net de 52,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).