Înapoi la căutare

NADENKA SRL

ActivPlătitor TVA

NADENKA SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în satul Râusor, comuna Mândra, județul Brașov. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 83.696.398 lei și un profit net de 7.438.669 lei cu 437 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 33624655 · Sănătate financiară

Distincții top 104 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: Brașov #128CAEN 1071 #16

Date Generale

DenumireNADENKA SRL
CUI33624655
Nr. Reg. ComerțJ2014001335081
AdresăRÎUŞOR, 118, Sat Râusor, Comuna Mândra, Braşov
Cod CAEN principal1071
Data înregistrării25/09/2014
Organ fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Braşov
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
COCA SEBASTIANadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

83,4 mil. RON

vs 83,7 mil. RON

≈ 16,5 mil. €

Profit net (2025)

7,49 mil. RON

vs 7,44 mil. RON

≈ 1,49 mil. €

Capitaluri proprii (2025)

38,3 mil. RON

vs 30,8 mil. RON

≈ 7,61 mil. €

Angajați (2025)

409
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
83.352.241
≈ 16,5 mil. €
7.487.094
≈ 1,49 mil. €
409
2024
83.696.398
≈ 16,8 mil. €
7.438.669
≈ 1,5 mil. €
437
2023
80.967.820
≈ 16,4 mil. €
6.150.011
≈ 1,24 mil. €
444
2022
74.947.317
≈ 15,2 mil. €
6.186.791
≈ 1,25 mil. €
424
2021
63.065.513
≈ 12,8 mil. €
4.108.351
≈ 835 K €
408
2020
50.389.380
≈ 10,4 mil. €
3.164.123
≈ 654 K €
399
2019
67.951.742
≈ 14,3 mil. €
5.325.786
≈ 1,12 mil. €
642
2018
59.686.640
≈ 12,8 mil. €
4.203.090
≈ 903 K €
620
2017
59.340.229
≈ 13 mil. €
5.911.187
≈ 1,29 mil. €
631
2016
57.638.550
≈ 12,8 mil. €
4.755.062
≈ 1,06 mil. €
621
2015
46.717.427
≈ 10,5 mil. €
6.367.668
≈ 1,43 mil. €
486

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

9%

Randament capital propriu (ROE)

19,5%

Lichiditate curentă

7,96

Rotația activelor

1,92

Cifră de afaceri / angajat

204 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2015-04-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NADENKA SRL după CUI?

Cauți CUI 33624655. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NADENKA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NADENKA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea NADENKA SRL, CUI 33624655, nr. Reg. Com. J2014001335081, sediu Sat Râusor, Comuna Mândra, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NADENKA SRL în 2025?

NADENKA SRL (CUI 33624655) a avut o marjă de profit net de 9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).