Înapoi la căutare

NEMEVAL INSTAL SRL

ActivPlătitor TVA

NEMEVAL INSTAL SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Arad. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 4.308.831 lei și profitul net a fost de 1.486.952 lei cu 11 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 33418876 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Arad #1133CAEN 4221 #167

Date Generale

DenumireNEMEVAL INSTAL SRL
CUI33418876
Nr. Reg. ComerțJ2014000802023
AdresăBRADULUI, 38A, Municipiul Arad, Arad
Cod CAEN principal4221
Data înregistrării24/07/2014
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
NEMEŞ VASILEadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,31 mil. RON

vs 2,15 mil. RON

≈ 855 K €

Profit net (2025)

1,49 mil. RON

vs -77,3 K RON

≈ 295 K €

Capitaluri proprii (2025)

1,49 mil. RON

vs 423 K RON

≈ 295 K €

Angajați (2025)

11
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4.308.831
≈ 855 K €
1.486.952
≈ 295 K €
11
2024
2.152.909
≈ 433 K €
-77.251
≈ -15,5 K €
13
2023
3.000.919
≈ 607 K €
811.868
≈ 164 K €
14
2022
2.812.104
≈ 570 K €
1.648.911
≈ 334 K €
9
2021
1.047.117
≈ 213 K €
337.479
≈ 68,6 K €
8
2020
670.308
≈ 139 K €
138.474
≈ 28,6 K €
7
2019
851.092
≈ 179 K €
445.583
≈ 93,9 K €
6
2018
378.213
≈ 81,3 K €
180.803
≈ 38,9 K €
7
2017
365.114
≈ 79,9 K €
179.570
≈ 39,3 K €
8
2016
317.697
≈ 70,7 K €
92.637
≈ 20,6 K €
6
2015
444.815
≈ 100 K €
107.772
≈ 24,2 K €
5
2014
170.970
≈ 38,5 K €
88.455
≈ 19,9 K €
4

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

34,5%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

1,48

Rotația activelor

1,3

Cifră de afaceri / angajat

392 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2021-02-23—
2018-05-182020-11-05Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2014-08-062018-04-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma NEMEVAL INSTAL SRL după CUI?

Cauți CUI 33418876. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NEMEVAL INSTAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NEMEVAL INSTAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea NEMEVAL INSTAL SRL, CUI 33418876, nr. Reg. Com. J2014000802023, sediu Municipiul Arad, Arad.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NEMEVAL INSTAL SRL în 2025?

NEMEVAL INSTAL SRL (CUI 33418876) a avut o marjă de profit net de 34,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).