Înapoi la căutare

MANAGEMENT FIRE CONSULTING SRL

ActivPlătitor TVA

MANAGEMENT FIRE CONSULTING SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în satul Clinceni, comuna Clinceni, județul Ilfov. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 754.010 lei și un profit net de 349.246 lei cu un număr de 1 angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 33370344 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Ilfov #11292CAEN 8425 #76

Date Generale

DenumireMANAGEMENT FIRE CONSULTING SRL
CUI33370344
Nr. Reg. ComerțJ2014002022232
AdresăINTRAREA DISPENSARULUI, 4, Sat Clinceni, Comuna Clinceni, Ilfov
Cod CAEN principal8425
Data înregistrării10/07/2014
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
MIHAI VIORELadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

754K RON

vs 667K RON

≈ 150K €

Profit net (2025)

349K RON

vs 264K RON

≈ 69K €

Capitaluri proprii (2025)

349K RON

vs 264K RON

≈ 69K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
754.010
≈ 150K €
349.246
≈ 69K €
1
2024
667.257
≈ 134K €
263.752
≈ 53K €
1
2023
624.932
≈ 126K €
276.706
≈ 56K €
1
2022
640.944
≈ 130K €
350.971
≈ 71K €
1
2021
524.552
≈ 107K €
354.275
≈ 72K €
1
2020
498.571
≈ 103K €
329.310
≈ 68K €
1
2019
508.194
≈ 107K €
315.954
≈ 67K €
2
2018
536.578
≈ 115K €
348.694
≈ 75K €
2
2017
484.444
≈ 106K €
291.558
≈ 64K €
2
2016
427.359
≈ 95K €
274.759
≈ 61K €
1
2015
205.377
≈ 46K €
127.339
≈ 29K €
1
2014
50.030
≈ 11K €
40.967
≈ 9K €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

46,3%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

2,85

Rotația activelor

1,69

Cifră de afaceri / angajat

754K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2014-08-21—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MANAGEMENT FIRE CONSULTING SRL după CUI?

Cauți CUI 33370344. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MANAGEMENT FIRE CONSULTING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MANAGEMENT FIRE CONSULTING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MANAGEMENT FIRE CONSULTING SRL, CUI 33370344, nr. Reg. Com. J2014002022232, sediu Sat Clinceni, Comuna Clinceni, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MANAGEMENT FIRE CONSULTING SRL în 2025?

MANAGEMENT FIRE CONSULTING SRL (CUI 33370344) a avut o marjă de profit net de 46,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).