Înapoi la căutare

MONTATTREZZI SRL

ActivPlătitor TVA

MONTATTREZZI SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Timișoara. Compania are cifra de afaceri de 389.066 lei și un profit net de 326.023 lei pentru anul 2025.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 33294735 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Timiș #11990CAEN 7112 #5542

Date Generale

DenumireMONTATTREZZI SRL
CUI33294735
Nr. Reg. ComerțJ2014001503358
AdresăJOSEPH GABRIEL, 39, Municipiul Timişoara, Timiş
Cod CAEN principal7112
Data înregistrării19/06/2014
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 7 noiembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

389 K RON

vs 451 K RON

≈ 77,2 K €

Profit net (2025)

326 K RON

vs 380 K RON

≈ 64,7 K €

Capitaluri proprii (2025)

326 K RON

vs 380 K RON

≈ 64,8 K €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
389.066
≈ 77,2 K €
326.023
≈ 64,7 K €
0
2024
450.663
≈ 90,6 K €
379.930
≈ 76,4 K €
—
2023
306.310
≈ 61,9 K €
254.413
≈ 51,4 K €
—
2022
187.089
≈ 37,9 K €
174.897
≈ 35,5 K €
—
2021
109.728
≈ 22,3 K €
112.865
≈ 22,9 K €
—
2020
8.498
≈ 1,76 K €
11.481
≈ 2,37 K €
—
2019
337.055
≈ 71 K €
319.932
≈ 67,4 K €
—
2018
388.926
≈ 83,6 K €
364.482
≈ 78,3 K €
—
2017
438.511
≈ 96 K €
418.198
≈ 91,5 K €
—
2016
417.918
≈ 93,1 K €
397.649
≈ 88,5 K €
—
2015
285.357
≈ 64,2 K €
268.133
≈ 60,3 K €
—
2014
230.064
≈ 51,8 K €
217.507
≈ 48,9 K €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

83,8%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

3,63

Rotația activelor

0,86

Cifră de afaceri / angajat

—

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2025-05-19—
2014-08-142025-03-06Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma MONTATTREZZI SRL după CUI?

Cauți CUI 33294735. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MONTATTREZZI SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MONTATTREZZI SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MONTATTREZZI SRL, CUI 33294735, nr. Reg. Com. J2014001503358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MONTATTREZZI SRL în 2025?

MONTATTREZZI SRL (CUI 33294735) a avut o marjă de profit net de 83,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).