Înapoi la căutare

CENTRUL DE SĂNĂTATE ŞI VIAŢĂ ARMONIA SRL

Activ

CENTRUL DE SĂNĂTATE ŞI VIAŢĂ ARMONIA SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în București Sectorul 2. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 730.695 lei și un profit net de 394.944 lei cu 2 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 32761760 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #39272CAEN 8622 #2930

Date Generale

DenumireCENTRUL DE SĂNĂTATE ŞI VIAŢĂ ARMONIA SRL
CUI32761760
Nr. Reg. ComerțJ2014001408408
AdresăARH. HÎRJEU, 37, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Cod CAEN principal8622
Coduri CAEN autorizate86228693869586968699
Data înregistrării07/02/2014
Organ fiscalAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
SIMU RAREŞ-MIHAIadministrator
DAVID AUGUSTINAadministrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

665K RON

vs 731K RON

≈ 132K €

Profit net (2025)

359K RON

vs 395K RON

≈ 71K €

Capitaluri proprii (2025)

359K RON

vs 395K RON

≈ 71K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
664.650
≈ 132K €
358.930
≈ 71K €
1
2024
730.695
≈ 147K €
394.944
≈ 79K €
2
2023
729.188
≈ 147K €
460.013
≈ 93K €
2
2022
503.280
≈ 102K €
286.417
≈ 58K €
1
2021
273.403
≈ 56K €
83.014
≈ 17K €
1
2020
180.475
≈ 37K €
5.118
≈ 1K €
1
2019
257.263
≈ 54K €
46.664
≈ 10K €
2
2018
223.192
≈ 48K €
1.261
≈ 271 €
3
2017
264.495
≈ 58K €
50.386
≈ 11K €
3
2016
202.941
≈ 45K €
29.648
≈ 7K €
3
2015
130.540
≈ 29K €
-1.460
≈ -328 €
3
2014
79.987
≈ 18K €
-20.095
≈ -5K €
4

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

54%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

9,48

Rotația activelor

1,66

Cifră de afaceri / angajat

665K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CENTRUL DE SĂNĂTATE ŞI VIAŢĂ ARMONIA SRL după CUI?

Cauți CUI 32761760. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CENTRUL DE SĂNĂTATE ŞI VIAŢĂ ARMONIA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CENTRUL DE SĂNĂTATE ŞI VIAŢĂ ARMONIA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CENTRUL DE SĂNĂTATE ŞI VIAŢĂ ARMONIA SRL, CUI 32761760, nr. Reg. Com. J2014001408408, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CENTRUL DE SĂNĂTATE ŞI VIAŢĂ ARMONIA SRL în 2025?

CENTRUL DE SĂNĂTATE ŞI VIAŢĂ ARMONIA SRL (CUI 32761760) a avut o marjă de profit net de 54% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).