Înapoi la căutare

ROSTING FIRE INDUSTRY SRL

ActivPlătitor TVA

ROSTING FIRE INDUSTRY SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în Sat Săpoca, Comuna Săpoca, județul Buzău. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 3.618.348 lei și un profit net de 1.166.744 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 32433339 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Buzău #882CAEN 4778 #282

Date Generale

DenumireROSTING FIRE INDUSTRY SRL
CUI32433339
Nr. Reg. ComerțJ2013000850104
AdresăSĂPOCA, 452A, Sat Săpoca, Comuna Săpoca, Buzău
Cod CAEN principal4664
Coduri CAEN autorizate46424664475247714772
Data înregistrării05/11/2013
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,62 mil. RON

vs 2,36 mil. RON

≈ 718 K €

Profit net (2025)

1,17 mil. RON

vs 895 K RON

≈ 232 K €

Capitaluri proprii (2025)

1,17 mil. RON

vs 895 K RON

≈ 232 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3.618.348
≈ 718 K €
1.166.744
≈ 232 K €
1
2024
2.359.436
≈ 474 K €
894.521
≈ 180 K €
2
2023
2.441.073
≈ 493 K €
729.353
≈ 147 K €
2
2022
2.816.074
≈ 571 K €
753.297
≈ 153 K €
1
2021
3.238.463
≈ 658 K €
787.875
≈ 160 K €
1
2020
2.811.068
≈ 581 K €
536.540
≈ 111 K €
1
2019
2.150.127
≈ 453 K €
480.888
≈ 101 K €
1
2018
1.480.001
≈ 318 K €
229.653
≈ 49,4 K €
1
2017
2.192.797
≈ 480 K €
298.065
≈ 65,2 K €
—
2016
1.743.975
≈ 388 K €
185.106
≈ 41,2 K €
1
2015
1.917.861
≈ 431 K €
361.430
≈ 81,3 K €
0
2014
806.342
≈ 181 K €
29.693
≈ 6,68 K €
0
2013
18.735
≈ 4,24 K €
-1.874
≈ -424 €
0

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

32,2%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

1,33

Rotația activelor

0,8

Cifră de afaceri / angajat

3,62 mil. RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2013-12-11—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ROSTING FIRE INDUSTRY SRL după CUI?

Cauți CUI 32433339. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ROSTING FIRE INDUSTRY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ROSTING FIRE INDUSTRY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ROSTING FIRE INDUSTRY SRL, CUI 32433339, nr. Reg. Com. J2013000850104, sediu Sat Săpoca, Comuna Săpoca, Buzău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ROSTING FIRE INDUSTRY SRL în 2025?

ROSTING FIRE INDUSTRY SRL (CUI 32433339) a avut o marjă de profit net de 32,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).